logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Tallinna regiooni tšello-ja kontrabassiõpilaste konkursi tulemused

06.03.2016


Konkurss toimus Nõmme Muusikakoolis 6. märtsil

I VANUSERÜHM

 

1.Aino Rahel Aimla                 III koht-                      Vanalinna HK Muusikakool

                                               Õp.Ruslan Petrov

                                               Km. Gerli Ild

 

2.Aleksander Traksmann        -I koht             Tallinna Muusikakeskkool

                                               Õp.Mart Laas

                                               Km.Signe Hiis

           

3.Hugo Pepe Uustalu               III koht-                      Nõmme Muusikakool

                                               Õp.Lembi Mets

                                               Km.Thea Nestor

 

4.Maria Martin                                   II koht-                       Tallinna Muusikakeskkool                                                                             Õp.Mart Laas

                                                           Km.Signe Hiis

 

5.Marie Välja                          I koht-             Tallinna Muusikakeskkool                                                                             Õp.Mart Laas

                                               Km.Signe Hiis

 

6.Richard Renar Rebane                    II koht-                       Nõmme Muusikakool

                                               Õp.Ruslan Petrov

                                               Km.Thea Nestor

 

7.Tobias Välja          Diplom, aga edasi-                     Tallinna Muusikakeskkool                                                                             Õp.Mart Laas

                                               Km.Signe Hiis

 

 

 

II VANUSERÜHM

 

1.Aleksander Sebastian Lattikas                     II koht-            Tallinna Muusikakeskkool                                                     Õp.Mart Laas

                                               Km.Signe Hiis

 

2.Ekke Rainer Arndt              I koht-             Tallinna Muusikakool                                                                                    Õp.Evi Olt

                                               Km.Maarja Vaitmaa

 

3.Maria Tepp              III koht-                      Tallinna Muusikakeskkool                                                                                         Õp.Mart Laas

                                               Km.Signe Hiis

 

4.Nora Reinsalu                                  III koht-                      Tallinna Muusikakool                                                                                    Õp.Maris Vallsalu

                                               Km.Maarja Vaitmaa

 

5.Paula-Riin Selis                                III koht-                      Nõmme Muusikakool

                                               Õp.Ruslan Petrov

                                               Km.Kai Tomingas

 

                       

III VANUSERÜHM

 

1.Angelika Anette Antsmäe     II koht -           G.Otsa nim Tallinna Muusikakool

                                               Õp.Lembi Mets                                    eelõpe

                                               Km.Reinut Tepp

 

 

2.Teodor Juko Hiiemaa                      II koht-                       Tallinna Muusikakeskkool                                                                             Õp.Mart Laas

                                               Km.Signe Hiis

 

 

3.Maria Mutso                        I koht              Tallinna Muusikakeskkool                                                                             Õp.Mart Laas

                                               Km.Signe Hiis

 

 

KONTRABASS

 

II VANUSERÜHM

 

 

1.Emma Kask                         III koht-                      Vanalinna HK Muusikakool                                                                          Õp.Marek Mere

                                               Km.Tiiu Sisask

 

III VANUSERÜHM

 

1.Hanna –Ingrid Nurm                       III koht-                      G.Otsa nim Tallinna Muusikakool

                                               Õp.Meeme Saareväli

                                               Km.Tiiu Maasing

 

2.Marten Taavet Kääramees               III koht-          Vanalinna HK Muusikakool                                                              Õp.Marek Mere

                                               Km.Tiiu Sisask

 



harju

Copyright EML 2016