logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Loode-Eesti, Lõuna-Eesti ja Pärnu regioonide akordioni eriala konkursi tulemused

08.03.2016


Konkursid toimusid 5. märtsil Viimsi Muusikakoolis ning Valga Muusikakoolis

O vanuserühm





I koht  Martin Märdimäe - C. Kreegi nim. Haapsalu MK, õp. Sirje Roogla



II koht Robert Otsing -
 
Aruküla Huvialakeskus Pääsulind, õp. Eve Vendt



II koht Eliise Tammesoo - Aruküla Huvialakeskus Pääsulind, õp. Eve Vendt



III koht Joosep Tarkmeel -
 
Saku MK, õp. Maarika Kõrve



III koht Emma Brit Kallit - Keila MK, õp. Pille Metsson



Diplom Mikk Tomingas - Viimsi MK, õp. Henn Rebane





I vanuserühm





I koht  Elis Ennika - Aruküla Huvialakeskus Pääsulind, õp. Eve Vendt



II koht Kristofer Pihkanen - Kose MK, õp. Karin Sarapuu



III koht Gerhard Pennaste - Keila MK, õp. Erika Uus



Diplom Matilda Prikk - Viimsi MK, õp. Henn Rebane





II vanuserühm






I koht Miriam Vahemäe -
 
Kose MK, õp. Karin Sarapuu



II koht Mariliis Kruve - Kose MK, õp. Karin Sarapuu



III koht Lausa-Liisa Väli - Kose MK, õp. Karin Sarapuu





III vanuserühm



I koht Liisbet Estra - Kose MK, õp. Karin Sarapuu





IV vanuserühm



I koht Natali Ponetajev - Viimsi MK, õp. Henn Rebane



Kõik kohasaajad ja diplomandid pääsesid lõppvooru.



Lõuna-Eesti ja Pärnu regiooni akordioniõpilaste konkursi tulemused

Konkurss toimus 5. märtsil Valga Muusikakoolis

žürii:
 
Kristel Laas, Aivi Tilk, Eero Paltsep



O vanuserühm



II koht: Georg Neimann, Räpina Muusikakool, õp. Ave Astel



II koht: Ronja Vindi, Otepää Muusikakool, õp. Merike Roop



III koht: Richard Clark Toomemägi, Räpina Muusikakool, õp. Juta Püvi

 

 

I vanuserühm



I koht: Matfei Razik, Räpina Muusikakool, õp. Juta Püvi



II koht: Nikita Kovalenko, Valga Muusikakool, õp. Vladimir Minski



III koht: Mihkel Linnus, Põlva Muusikakool, õp. Ave Astel

 

 

II vanuserühm



I koht: Aadi Parhomenko, Põlva Muusikakool, õp. Ave Astel



II koht: Randar Rätsep, Kilingi-Nõmme Muusikakool, õp. Õnnela Teearu



III koht: David Aništšenko, Võru Muusikakool, õp. Heli Raitar

 

III koht: Hendrik Kala, Viljandi Muusikakool, õp. Mare Kilk



III koht: Ester Liira, Võru Muusikakool, õp.Heli Raitar

 

 

III vanuserühm



I koht, suurvormi parim esitus: Mart Kirotar, Põlva Muusikakool, õp. Ave Astel



III koht virtuoosse pala parim esitus: Martin Palmiste,
Viljandi Muusikakool, õp. Mare Kilk

 

II koht, kohustusliku pala parim esitus: Kaisa Press, Võru Muusikakool, õp. Heli Raitar

 

 











harju

Copyright EML 2016