logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklik konkurss „Parim noor instrumentalist 2016“. Kandle eriala tulemused

12.03.2016


Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklik konkurss „Parim noor instrumentalist 2016“ Eriala: Kannel Nõmme Muusikakool, 12.03.2016 žürii: Kristi Mühling, Anna-Liisa Eller, Ene Nael

Konkursi tulemused:

I vanuserühm

I koht: Elsa Lydia Virta, Pärnu Kunstide Maja, õp. Raili Käär







II koht: Liisi Märks, Tallinna Muusikakool, õp. Malle Vihul







III koht:  Laureen Luik, Viljandi Muusikakool, õp.Pille Bergmann







III koht: Lisa Pruuli, Tallinna Muusikakool, õp. Malle Vihul



diplom kogu kava eest: Elisabet Piirsalu, Viimsi Muusikakool, õp.Laura Lindpere







eripreemia vabalt valitud pala hea esituse eest: Merit Roseniit, Pärnu Muusikakool, õp. Elo Kalda







eripreemia vabalt valitud pala hea esituse eest: Johanna Järg, Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakool, õp. Ella Maidre







eripreemia vabalt valitud pala hea esituse eest: Ida Künnap, Tallinna Muusikakool, õp. Malle Vihul

II vanuserühm

I koht: Simona Voolaine, Keila Muusikakool, õp. Pille Karras







I koht: Karoliina Kollom, Saue Muusikakool, õp. Pille Karras







II  koht ja eripreemia kohustusliku pala eest : Anna Neutal, Keila Muusikakool, õp. Pille Karras







II koht ja eripreemia kohustusliku pala eest: Elsbet Helena Tiitus, Viljandi Muusikakool, õp. Pille Bergmann







III koht: Jane Leinfeld, Tallinna Muusikakool, õp. Ella Maidre







eripreemia vabalt valitud pala eest: Emma Loona Mängli, Tallinna Muusikakool, õp. Malle Vihul







eripreemia vaba eest: Paula Linde, Rakvere Muusikakool, õp.Jaanus Väljaots







eripreemia kohustusliku pala hea esituse eest: Elsbet Helena Tiitus, Viljandi Muusikakool, õp. Pille Bergmann







eripreemia vabalt valitud pala eest: Miia Polding, Saku Muusikakool, õp. Laura Linnaks

III vanuserühm

I koht: Emilia Niilo, Lasnamäe Muusikakool, õp. Virve Tali







I koht: Kärt Suurlaht, Keila Muusikakool, õp.Pille Karras







I koht: Kirke Antsmäe, Tallinna Muusikakool, õp. Malle Vihul







II koht: Maria Hindreko, Saku Muusikakool, õp. Laura Linnaks







II koht: Sandra Selena Sulin, Saku Muusikakool, õp. Laura Linnaks







diplom: Kaisa-Mari Lehis,  Võhma Muusikakool, õp. Pille Bergmann







diplom: Anne-Ly Mutli, Viljandi Muusikakool, õp. Pille Bergmann







diplom: Elis Saarelaid, Tartu II Muusikakool, õp. Ruth Kuhi







diplom: Ave-Ingrid Veskimägi, Pärnu Muusikakool, õp. Elo Kalda

IV vanuserühm

I koht: Brenda Pärtel, Tallinna Muusikakool, õp. Malle Vihul







I koht: Marliis Miilimäe, Pärnu Kunstide Maja, õp. Tiit Erm







diplom südika esinemise eest: Annabel Raudsepp, Pärnu Muusikakool, õp. Elo Kalda







diplom: Annabel Kaasik, Tartu II Muusikakool, õp. Ruth Kuhi

Žürii toob esile tugevat III vanuserühma ning andis üksmeelselt 25 punkti kahele noorele muusikule - I vanuserühm Elsa Lydia Virta ja IV vanuserühm Brenda Pärtel.









 







 



harju

Copyright EML 2016