logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklik konkurss "Parim noor instrumentalist 2016". Akordioni eriala tulemused

18.03.2016


Eesti Muusikakoolide Liidu vabariiklik konkurss „Parim noor instrumentalist 2016“ Eriala: Akordion. Toimumiskoht: Keila Muusikakool, 18.03.2016 žürii: Tiit Kalluste, Tiina Välja, Sirje Mõttus

0 vanusegrupp



I koht: Martin Märdimäe, C.Kreegi nim.Haapsalu MK, õp. Sirje Roogla

II koht: Aleksei Jelissejev, Narva MK, õp. Ljudmila Tšumakova

II koht: Karl Rigobert Siivelt, Tallinna Muusikakool õp. Aivi Tilk

III koht: Ronja Vindi, Otepää Muusikakool, õp. Merike Roop

diplom:  Annabel Võsa, Tallinna Muusikakool õp. Kristel Laas

diplom: Robert Otsing, Aruküla Huvialakeskus Pääsulind, õp. Eve Vendt

diplom:  Emma Brit Kallit, Keila mk, õp. Pille Metsson

diplom: Jaroslav Melnikov, Ahtme KK, õp. Larissa Kaznatšejeva

eripreemia teose „Klounid“ esituse eest: Kristo Plovits, Tartu I Mk., õp.Külli Kudu



I vanusegrupp

I koht: Mia Lee Kähri, Tallinna Muusikakool õp. Aivi Tilk

II koht: Bogdan Keplast, Sillamäe Muusikakool, õp. Tatjana Danilova

III koht: Elis Ennika, Aruküla huvialakeskus Pääsulind, õp. Eve Vendt

III koht: Kristofer Pihkanen, Kose MK, õp. Karin Sarapuu

III koht: Andri Jullinen, Koeru Mk., õp. Liana Kullasepp

III koht: Nikita Tšistokletov, Kohtla-Järve Kunstide Kool, õp. Svetlana Belovolova

diplom: Matfei Razik, Räpina Muusikakool, õp. Juta Püvi

diplom: Mihkel Linnus, Põlva Muusikakool, õp. Ave Astel

diplom ja eripreemia kohustusliku teoses esituse eest: Aleksander Solovjov, Nõmme Muusikakool õp. Alla Sviridova



II vanusegrupp

I koht ja diplom parima kohustusliku pala esituse eest: Vassili Korobov,

Jõhvi Muusikakool, õp. Jelena Pajuste

II koht: Aadi Parhomenko, Põlva Muusikakool, õp. Ave Astel

II koht: Miriam Vahemäe, Kose MK, õp. Karin Sarapuu

III koht: Steven Kozolev, Narva Muusikakool, õp. Ljudmila Tšumakova

III koht: Laura-Liisa Väli, Kose MK, õp. Karin Sarapuu

III koht: Ats Aavakivi, Tartu I Mk., õp. Heli Mõttus-Asson

diplom: Helena Rähni, Tartu I Mk., õp. Heli Mõttus-Asson

diplom: Carlotta Škerin, Nõmme Muusikakool õp. Olivia Kalluste

diplom lüürilise pala esituse eest: Artjom Ševtšenko, Tallinna Muusikakool õp. Kristel. Laas

III vanusegrupp

I koht: Mart Kirotar, Põlva Muusikakool, õp. Ave Astel

I koht: Liisbet Estra, Kose MK, õp. Karin Sarapuu

II koht: Snežana Beljankina, Kiviõli Kunstide Kool, õp. Galina Jegorova

II koht: Jevgenia Siroš, Sillamäe Muusikakool, õp. Liudmila Tkachenko

III koht: Olivia Anet Sõrmus, Tallinna Muusikakool õp. Kristel Laas

III koht: Viktoria Kotkova, Kohtla-Järve Kunstide Kool, õp. Svetlana Belovolova

III koht: Martin Palmiste, Viljandi Muusikakool, õp. Mare Kilk

diplom karakterpala esituse eest: Kaisa Press, Võru Muusikakool, õp. Heli Raitar

IV vanusegrupp

I koht: Vladislav Virtonen, Sillamäe Muusikakool, õp. Tatjana Danilova

II koht ja diplom Murto "Tikka" eest: Kristiina Püü, G. Otsa nim. MK eelõpe, õp. Tiina Välja

II koht: Natali Ponetajev, Viimsi MK, õp. Henn Rebane

III koht: Anton Zakatov, Kiviõli Kunstide Kool, õp. Galina Jegorova

diplom: Silvi Arro, Koeru MK., õp. Liana Kullasepp

diplom: Siim Veissmann, Tallinna Muusikakool õp. Kristel Laas



harju

Copyright EML 2016