logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss „Parim noor instrumentalist 2016“. Kitarri eriala tulemused

19.03.2016


Eriala: Kitarr Nõmme Muusikakool 19.03.2016 žürii: Tiit Peterson, Mart Soo, Julia Kahro-Reinman

I VANUSERÜHM

I koht: Ainar Tropp, Rakvere Muusikakool, Õp.Tiit Korsar

I koht: Oskar Treffner, Tallinna  Muusikakool, Õp.Mirjam Kivisild

II koht ja eripreemia vaba pala esituse eest: Janette Vihand, Tabasalu Muusikakool, õp. Ranno Nurmsaar

II koht: Indrek Virks, Jõgeva Muusikakool, Aivar Mihkelson

III koht: Kirke Kägo, Türi Muusikakool, Lauri Lugu

III koht ja eripreemia Milonga esituse eest: Jaagup Konksi, H. Elleri nim Tartu Muusikakool, Peep Peterson   

diplom: Liis Maria Simm, Tallinna Muusikakeskkool, Õp.Vahur Kubja

diplom teatraalse esituse eest: Oskar Märtin, Rae Huvialakool, õp.Igor Besstšotnov

diplom kohustusliku pala nüansirikka esituse eest: Doris Talvik, Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool, õp. Svjatoslav Bortsov

II VANUSERÜHM

I koht ja eripreemia Giuliani Sonatiini esituse eest: Olle Ilmar Jaama Vanalinna Hariduskolleegium, Kirill Ogorodnikov

II koht ja eripreemia Sori teose esituse eest: Ekke Gross Vanalinna HK Muusikakool, Õp.Vahur Kubja

II koht: Theodor Lattikas, Tallinna Muusikakeskkool, Õp.Robert Jürjendal

II koht: Andreas Peterson, H. Elleri nim Tartu Muusikakool, Peep Peterson

II koht ja eripreemia Jõelehe teose esituse eest: Hanna Soomre, H. Elleri nim Tartu Muusikakool, Peep Peterson

II koht: Ellen Moissejeva, Ahtme Kunstide Kool, Õp. Vadim Nikitin

III koht: Gerda Liis Kütt, Tabasalu Muusikakool, õp. Ranno Nurmsaar

III koht: Tobias Hermann Jürgens, H. Elleri nim Tartu Muusikakool, Peep Peterson

III koht: Dmitri Palikov, Ahtme Kunstide Kool, Õp. Aleksandr Lobanov

III koht: Marek Ivaniško, Ahtme Kunstide Kool, Õp. Vadim Nikitin

eripreemia Nurmsaare teoste entusiastliku esituse eest: Adele Margarita Pärna , Nõmme Muusikakool, Õp.Ranno Nurmsaar

eripreemia kohustusliku pala esituse eest: Don Rico Saluveer, Viimsi Muusikakool, õp. Jelena Ossipova

III VANUSERÜHM

I koht:  Hanna Bulgarin, Saku Muusikakool, õp. Vahur Kubja

I koht. Märten Männiste, Tallinna Muusikakeskkool, Õp.Vahur Kubja

II koht: Daniil Hodakovski, Ahtme Kunstide Kool, Õp. Vadim Nikitin

II koht: Harald Trass, Nõmme Muusikakool, Õp.Martin Kööbi

II koht: Kelly Johannes ja eripreemia fantaasiarikka esinemise eest, Viimsi Muusikakool, õp. Jelena Ossipova

III koht: Darina Šilova, Jõhvi Muusikakool, Õp. Inga Tagirova

III koht ja  eripreemia Jõelehe „Trubaduur“ esituse eest: Elisabeth Saar, Saku Muusikakool, õp. Daniel Julle

diplom: Mihkel Hirve, Vanalinna HK Muusikakool, Õp.Kirill Ogorodnikov

eripreemia Nurmsaar „Carolins Bossa“ eest: 8. Rasmus Strastin, Saue Muusikakool, õp. Iljo Toming

IV VANUSERÜHM

I koht ja eripreemia kohustusliku pala hea esituse eest:  Anete Altrov, Vanalinna HK Muusikakool, Õp.Vahur Kubja

II koht: Georg Simmul, Tabasalu Muusikakool, õp. Ranno Nurmsaar

III koht: Kristjan Rikas, Vanalinna HK Muusikakool, Õp.Kirill Ogorodnikov

III koht: Kärttu Kivinukk, Tallinna  Muusikakool, Õp.Siiri Kelder

III koht: Anton Rjabušenko, Jõhvi Muusikakool, Õp. Inga Tagirova



harju

Copyright EML 2016