logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss „Parim noor instrumentalist 2016“. Viiuli ja vioola eriala tulemused

20.03.2016


Eriala: VIIUL/VIOOLA Nõmme Muusikakool 20.03.2016 žürii: Mare Teearu, Arvo Leibur, Kaido Välja

VIIUL  



I vanuserühm



I koht: PEETER  TRAKSMANN, TMKK, õp Tiiu Peäske, km Marrit Gerretz-Traksmann



I koht: RAHEL HOLLMANN, Tallinna MK, õp Sigrid Piho, km Ülle Ritsbek



I koht: SOFIA  KULIKOVA, Ahtme KK, õp. Ljudmila Vinogradova, km. Nadežda Petropavlova



I koht: KAROLIINA  KUPPART, VHK MK, õp Tereza Shmerling-Heinsaar, km Maila Laidna



II koht: CAROLA KAAVER, Võru MK, õp. Mirja Randvere ja Kristel Eeroja-Põldoja, km Piret Rips-Laul



II koht: LISETTE LEMBA, Kuressaare MK, õp. Kristi Saar, km.Katre Roolaht



II koht: INGRID  JAANHOLD, VHK MK, õp Karmen Kääramees, km  Tiiu Sisask



III  koht: KATARINA  ATONEN, Keila Muusikakool, õp. Leena Laas, km. Kairi Vavilov



III koht: MAARI  ELLO  ONNI, Viljandi MK, õp. Sirje Rein, km Kristi Kärmas



III koht: RUTE TROCHYNSKYI, Viljandi Muusikakool, õp. Sirje Rein, Kristi Kärmas



diplom: TRIIN PIHLAP, Rapla Muusikakool, õp. Tekla Tappo, km. Kristi Hinsberg



diplom: INDREK ROOSAAR, Elleri Muusikakool, õp. Kristel Eeroja-Põldoja, km. Anne-Mai Palm



diplom: UKU TOOTS, Elleri  Muusikakool, õp. Eveli Roosaar, km. Jorma Toots



II vanuserühm    



I koht: INGMAR ERIK KIVILOO, VHK MK, õp Tereza Shmerling-Heinsaar, km Maila Laidna



I koht: ANNA LOTTA  KARU, TMKK, õp Aino-Marika Riikjärv, km Signe Hiis



I koht: ARP EERIK REINDLA, VHK MK, õp Katrin Talmar, km Maila Laidna



II koht: ERIK RAUK, TMKK, õp Niina Murdvee, km Kai Õunapuu 



II koht: MIIA  RUUBEL, TMKK, õp Tiiu Peäske, km Reet Ruubel   



II koht: KATARIINA  TAMMEMÄGI ja eripreemia eesti helilooja teose esituse eest ja TMKK, õp Raeli Florea, km Lea Leiten  



III koht: MARIA MÄND, Pärnu MK, õp.Tatjana Günter, km. Maarja Talts  



III koht: KÄTRI KIILBERG, TMKK, õp Mirjam Kerem, km Riina Joller   



III koht: JOHANNES PALM, Elleri Muusikakool, õp. Kristel Eeroja-Põldoja, km. Anne-Mai Palm 



diplom: LIISI-MAI  KRIGUL, TMKK, õp Elo Tepp, km Lea Leiten   



diplom: LIILIAN  LEMBER, TMKK, õp Sigrid Kuulmann Martin, km Signe Hiis



eripreemia hingestatud esituse eest: KRISTJAN  TŠASSOVSKIHH, Narva MK, õp. Svetlana Voronova, km. Olga Gedvil



eripreemia eesti helilooja teose esituse eest: HELENE HERMIINE TAMM, Elleri  Muusikakool, õp. Eveli Roosaar, km. Jorma Toots



eripreemia eesti helilooja teose esituse eest: MARILIIS KALININA, Rae Huvialakool, õp. Riina Lõhmus, km. Svea Ideon-Marks



III vanuserühm           



I koht: ANNELIZE  VLASENKO, TMKK, õp Aino-Marika Riikjärv, km Signe Hiis  



II koht: KAISA  PADUR, TMKK, õp Kaido Välja, km Lea Leiten    



II koht: LINDA LUKAS, Elleri Muusikakool, õp. Kadri Sepalaan ja Kristina Kriit, km. Ieva Kostanda 



II koht: KADRI-ANN  PARMAS, Nõmme MK, õp Villem Peäske, km Maarja Peäske  



III koht: TEELE TARS, Elleri Muusikakool, õp. Kristel Eeroja-Põldoja, km. Anne-Mai Palm 



III koht: LIISA LEHTPUU, Rakvere MK, õp. Riina Linde, km.Toivo Peäske  



III koht: IRIS EVA AABLOO, Tartu I Muusikakool, õp. Kai Rebane, km. Natalja Trošina



diplom: EPP KATARIINA JAANSON, Elleri Muusikakool, õp. Kristel Eeroja-Põldoja, km. Anne-Mai Palm    



VIOOLA



I vanuserühm  VIOOLA  



III koht: SAMUEL  KURVITS, Põlva Muusikakool, õp. Tiina-Mai Arund, km Raina Urb  



II vanuserühm  VIOOLA  



III koht: EEVO EENOK EERIKI KASK, Põltsamaa Muusikakool, õp. Hiie Taks, km. Ülle Noormägi 



III vanuserühm  VIOOLA    

II koht: MAIA  SASKIA  SELIS, Nõmme MK, õp Liina Selis, km Kai Tomingas 



II koht: ANNA-HELENA  INNO, G. Otsa nim Muusikakool eelõpe, õp Kerstin Tomson, km Reinut Tepp





harju

Copyright EML 2016