logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Kuressaare muusikakool kutsub. Saaremaa rütmi- ja improvisatsioonilaager 2016

04.04.2016


Saaremaa rütmi - ja improvisatsioonilaager on kuue suvega arenenud ja kasvanud traditsiooniliseks Eesti - ja Saaremaa noorte andekate muusikute õppelaagriks. Järgmine, seitsmes improlaager toimub 25.07. - 31.07 Mustjala vallas, Võhma Külamajas.

Õppelaagri  töökorraldus on rütmigrupipõhine. Muusikalaagris tegeldakse rütmitunnetuse ja loovuse  aktiveerimise ning muusikalise kommunikatsiooni arendamisega. Improvisatsiooniõpetus toimub paralleelselt nii noorematele kui ka edasijõudnutele. Palju tegeleme kuulmismälu treenimisega. Saaremaa rütmi- ja improlaagri muudab põnevaks asjaolu, et koos  saavad harjutada ja musitseerida erinevate pillide õpilased vanuses 9 - 25 eluaastani. Mulluses improlaagris olid esindatud kitarri, trompeti, saksofoni fagoti, flöödi, cello, löökriistade, basskitarri, klaveri, viiuli ja eufooniumi mängijad. Kõik osalejad said oma õpitud impro-oskusi testida laagri finaalkontserdil – Kuursaalis publiku heakskiidul.

Sril 2016 finaalkontsert toimub 30.07. k.19.00  Kuressaare  pargi kõlakojas.

Sril 2016 õppejõududeks on rahvusvaheliselt tunnustatud ja hinnatud muusikud:

• Andre Maaker (kitarr) - rütmika, laadiline improvisatsioon.

• Kristjan Randalu (klaver) – rütmika ja ansambli juhendamine.

• Themuri Sulamanidze(klaver)  – laadiline impro ja rütmigrupi juhendamine.

• Maria Faust (vabaimpro) -  improvisatsioon ja kommunikatsioon ansamblis;

• Lars Bech Pilgaard( kitarr)  - punkrock, jazz, rütmigrupi juhendamine.

• Ned Ferm (viiul, saksofon, kitarr)) – vanema grupi juhendamine.

Õppetöö toimub paralleelselt 3 vanusegrupis ja on jagatud ajaliselt kaheks: 25.07.- 28.07. töötavad noorte muusikutega eesti õppejõud ja laagri teises pooles välisõppejõud.

Saaremaa rütmi-ja improvisatsioonilaagrisse on oodatud kõik noored muusikud, kes soovivad täiendada oma oskusi Eesti, Taani ja USA muusikute juhendamisel. Meie sooviks on pakkuda teoreetiliste teadmiste kõrvale loomingulisi tööriistu, mis tooks lavadele omanäolisi ja huvitavaid muusikuid.

Saaremaa rütmi-ja improlaagri 2016  osavõtumaks on 90 EUR , millele lisandub registreerimistasu 30EUR. Muusikalaagrist loobumise korral registreerimistasu ei tagastata. Osavõtumaks sisaldab õppetasu, maitsvat sööki 3 x päevas ja öömaja.

Registreerimistasu tasuda MTÜ Saaremaa kitarriakadeemia arveldusarvele EE731010220205997225, selgituses SRIL 2016  ja osaleja nimi. Registreerumistasu maksetähtaeg 13.mai 2016. Vajadusel saame  esitada arve  ja võimalik tasuda kahes osas.

Sril 2016 koostööpartnerid: Kuressaare muusikakool, Eesti Kultuurkapital, Kuressaare linnavalitsus, Saaremaa kultuurkapitali ekspertgrupp, OÜ Saarmusic, MTÜ Saaremaa kitarriakadeemia, AS Swedbank, MTÜ Kuressaare Linnaorkester.

Info: matis.manna@gmail.com

telefon: 52-97475

https://sites.google.com/site/saaremaasaksofonilaager/home/registreeriharju

Copyright EML 2016