logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Rakvere Muusikakool kutsub osa võtma XV Jaan Paku nim. Noorte Muusikute Päevade Orkestrite Mängupeost 03. – 04. 12. 2016

Rakvere Muusikakool, 21.09.2016


Festivalile oodatakse kõiki Eestimaa noorteorkestreid (keelpillikoosseise). Foorumil esinevad orkestrid oma kavaga (max 20`) ning koostatakse ka ühisorkestrid, mis osalevad lõppkontserdil.

Teretulnud ühisorkestritesse on ka keelpillimängijad koolidest, kus orkestrit ei ole: kutsutakse osalema kahe taseme orkestrites:
1. Orkester „Fresco“ (värsked, algajad)
2. Orkester „Esperto“ (asjatundjad, edasijõudnud) Muidugi mängivad nendes kaasa ka koolide orkestrid. Vastavate tasemete repertuaar on praegu täpsustamisel, kuid oleksime tänulikud soovituste eest! Palume oma põhimõttelisest osavõtusoovist, samuti potentsiaalsest orkestrantide ja üksikosavõtjate arvust teada anda 5. oktoobriks, seejärel saadab Rakvere Muusikakool noodid.
Finaaliks kutsutakse lavale kõik mängijad. Ühisorkestrite dirigentideks on Kaido Otsing, Edmar Tuul, Hando Põldmäe, Villem Peäske ja Toivo Peäske.
Täpne ajakava pannakse paika siis, kui on selgunud osavõtvate orkestrite arv. Kuna saali mahub maksimaalselt 140 keelpillimängijat, on võimalik, et rohke osavõtu korral peab paluma orkestrite koosseise vähendada.
Osavõtutingimused: Korraldajapool katab võimalikult suure osa ööbimis- ja toitlustuskuludest, aga see sõltub osalejate arvust, Kultuurkapitali otsustest ning sponsorite lahkusest. Võimalik, et osavõtjatel tuleb arvestada mingi osavõtumaksuga, mille suuruse saab teatada ilmselt oktoobri lõpuks. Kindlasti jäävad osavõtjate kanda transpordikulud.

Märkus: Kultuurkapitali taotlustähtaeg on 21. november. Vähemalt kohalikud ekspertgrupid peaksid aktsepteerima ka taotlusi, mis on antud enne projekti toimumist (mis siis, et arutelu toimub võib-olla hiljem).

Kontakt:
Toivo Peäske Rakvere Muusikakool 32 23 833 32 55 741 55 918 346 (T. Peäske)
või 52 03 975 (Rita Mets) rakmuusika@hot.ee


harju

Copyright EML 2016