logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Tasuta Uku Suviste workshop Gustav Adolfi Muusikakoolis

23.09.2016


Gustav Adolfi Muusikakool alustab oma igakuisete workshopide/õpitubadega juba sel esmaspäeval 26. septembril kell 19:00 Uku Suviste workshopiga. Üritus on TASUTA kõikidele huvilistele erinevatest muusikakoolidest. Vajalik eelregistreerimine.

Uku Suviste on eesti laulja, pianist, laulukirjutaja ja muusikaprodutsent kellel on laiapõhjaline muusikaharidus. 21. KK muusikakallakuga klassist liikus edasi õppima Tallinna Muusikakeskkooli klaverit; Pärast Otsakoolis pop-jazz laulu eriala lõpetamist siirdus USA mainekamasse muusikaülikooli Berklee'sse õppima muusikaprodutseerimist, klahvpilli ja laulmist õppima olles seal üks oma ala tugevamaid.

Alates 2004. aastast on Uku mitmel aastal oma loominguga võtnud osa Uno Naissoo nimelisest noorte heliloomingu konkursist ning selle kaks korda võitnud! Uku on võitnud veel erinevaid auhindu lauluvõistlustel nii Eestis kui välismaal. 2005. aastal sai Uku laulukonkursil „Kaks takti ette“ kolmanda koha, samas oli ta parim meeslaulja., 2010. aastal võttis Suviste osa Jūrmalas peetud rahvusvahelisest laulukonkursist "Uus laine" ning esindades Eestit sai väga suures konkurentsis 3.koha. Lisaks on ta osalenud mitmetes muusikaliprojektides (nt ''Oliver Twist'', ''Chicago'') ja teleshowdes ( nt ''Su nägu kõlab tuttavalt'')

Lisaks omapärase tämbriga vokaalile valdab Uku mitut instrumenti.

Workshopis tutvustab Uku enda mängustiile nii tiibklaveril kui digiklaveril ning näitab kuidas teha kahte asja korraga hästi - laulda ja mängida instrumenti.

Soovitame kõigile muusikahuvilistele, eriti tulevastele laulvatele instrumentalistele!

Üritus on TASUTA, vajalik eelregistreerimine siit:

http://gam.ee/event/uku-suviste-workshop/

Kontakt: GAM tegevjuht Rauno Laikjõe
harju

Copyright EML 2016