logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Löökpillimängija Heigo Rosina meistriklassid 1.-4. detsembrini H. Elleri nim. Muusikakoolis

22.11.2016


Meistriklassid toimuvad - 1. – 2. detsembril kell 15 – 17.00 ja 3. - 4. detsembril kell 10 – 14.00 4. detsembril kell 16 kontsert Heino Elleri nim. Muusikakoolis Osalema on oodatud löökpilliõpetajad õpilastega

Registreerida hiljemalt 29. novembriks taimi@tmk.ee

õpetaja NIMI  / KOOL / e-posti aadress

õpilase NIMI /VANUS / MÄNGITAV PALA / AUTOR

Meistriklassid on tasuta.

Meitriklassid algavad grupitunniga. Ajakava saadan 30. novembril.

 

Heigo Rosin (1989) on Eesti esimene löökpillisolist. Hoolimata noorest east on Heigo andnud kontserte üle kogu Euroopa ja Ameerika, astudes üles nii soolokavadega kui ka solistina mainekate orkestrite ees. 2015. aastal valiti Heigo esimese Eesti muusikuna “Orpheum Foundation” solistide stipendiaadiks Šveitsis. Samal aastal valiti ta World Percussion Group’i kontsertmeistriks, millega kaasnes 2016. aastal 5 nädala pikkune tuur Ameerika Ühendriikides. Alates käesolevast aastast on Heigo Malletech’i löökpillide ja Sabian taldrikute ametlik artist. 

Heigo Rosin alustas muusikaõpinguid Põltsamaa muusikakoolis 4-aastaselt klaveri erialal. Õppis Heino Elleri Muusikakooli õpetaja Raivo Rebase löökpilliklassi. 2013. a lõpetas  Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistriõppe (Cum Laude) dotsent Rein Roosi löökpilliklassis. 2014. a lõpetas magistriõppe (Cum Laude) Flaami Kuninglikus Konservatooriumis Antwerpenis Belgias Prof. Carlo Willemsi ja Prof. Koen Wilmarsi juhendamisel. Käesoleva aasta kevadel lõpetas kiitusega solisti diplomi õppesuuna Taanis Aarhusi Kuninglikus Muusikaakadeemias Prof. Henrik Knarborg Larsen’i löökpilliklassis.

Heigo on edukalt osalenud mitmetel konkursitel: DeLinkprijs tänapäevamuusika konkurss 2013 I Preemia (Holland), Yamaha Scholarship Competition 2013 for Percussion I Preemia, Klassikatähed 2013 II Preemia, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning Klassikaraadio preemiad, Eesti Puhk- ja Löökpillimängijate konkursil Tallinnas (2012) I preemia.

Üle kümne aasta karate treenimist on Heigole andnud idee kombineerida karate liikumised löökpillimängu liikumistega, mis on andnud talle unikaalse mängutehnika, mida on lisaks kuulamisele ka atraktiivne vaadata.harju

Copyright EML 2016