logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » „Parim noor instrumentalist 2017" Virumaa regiooni flöödi, plokkflöödi konkursi tulemused

20.02.2017


Konkurss toimus 20.02.2017 Rakvere Muusikakoolis Žürii töös osalesid: Anneli Kuusk, Raivo Peäske, Edvin Lips

I vanuserühm

Diplom hea esinemise eest
Teele Lehtpuu, Rakvere MK, õp. Edvin Lips, km. Aime Lips

II vanuserühm

I koht ja edasi finaali
Ariana Arutjunjan, Tapa Muusika-ja Kunstikool, õp. Heili Liivsalu, km. Imbi Puusepp
III koht ja edasi finaali
Triinu Kalda, Kadrina KK, õp. Edvin Lips, k/m Aime Lips

diplom hea esinemise eest
Ivika Karp, Jõhvi MK, õp. Irina Jekimova, k/m Svetlana Ratsõborskaja

III vanuserühm
diplom hea esinemise eest
Konstantin Aleksejev, Ahtme KK, õp. Natalja Viiksaar, k/m Jelena Gromova
Karolina Gita, Ahtme KK, õp. Kersti Perandi, k/m Svetlana Kekiševa
Denni Karin, Jõhvi MK, õp. Irina Jekimova, k/m Svetlana Ratsõborskaja


Plokkflöödi eriala tulemused

I vanuserühm

II koht ja edasi finaali
Heleene Anton, Võru MK, õp. Rutti Jallai, k/m Nadežda Sergejeva
II koht ja edasi finaali
Sofia Novenkova, Ahtme KK, õp. Sofia Švan, k/m Svetlana Nikitina
III koht ja edasi finaali
Jelizaveta Lõssenko, Narva Koorikool, õp. Lada Švan, k/m Jana Gluhhova
III koht ja edasi finaali
Varvara Ogarkova, Narva Koorikool, õp. Lada Švan, k/m Jana Gluhhova

diplom hea esinemise eest
Karina Luik, Narva Koorikool, õp. Lada Švan, k/m Jana Gluhhova

II vanuserühm

I koht ja edasi finaali
Kristel Viiri Treinbuk, Narva Koorikool, õp. Lada Švan, k/m Jana Gluhhova
II koht ja edasi finaali
Anete Jõgiste, Rakvere MK, õp. Tiit Tammar, k/m Kelli Pärnaste
III koht ja edasi finaali
Anastassia Olweicz, Narva-Jõesuu Laste Muusika- ja Kunstikool, õp. Lada Švan, k/m Elena Vasilenko
diplom hea esinemise eest
Andreas Puusepp, Kuusalu KK, õp. Anne Jalakas, k/m Ene Zink

III vanuserühm

II koht ja edasi finaali
Maria Gladysheva, Narva-Jõesuu Laste Muusika- ja Kunstikool, õp. Lada Švan, k/m Elena Vasilenko
diplom hea esinemise eest
Daria Dmitrijeva, Narva-Jõesuu Laste Muusika- ja Kunstikool, õp. Lada Švan, k/m Elena Vasilenko
Diana Raina, Narva Koorikool, õp. Lada Švan, k/m Jana Gluhhova



harju

Copyright EML 2016