logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2018
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Konkursi „Parim noor instrumentalist 2017“ Lõuna-Eesti regiooni puhkpillide eriala konkursi tulemused

24.02.2017


Konkurss toimus Võru Muusikakoolis

Flöödi eriala
I vanuserühm
I koht;Minna Emilia Vürst, Räpina MK, õp Oksana Iljašenko, km Martina Võrk
II koht ; Saskia Jalajas, Võru MK, õp Rutti Jallai, km Nadežda Sergejeva
diplom;Adeele Valb, Võru MK, õp Heino Vildo, km Žanna Ranna

II vanuserühm
I koht;Triin Hordo, Võru MK, Heino Vildo, Tiiu Koit
III koht;Liisbet Vaiksaar, Karksi-Nuia MK, õp Kai-Riin Kont, km Olev Raal
diplom; Emma Joonas, Võru MK, Heino Vildo, Tiiu Koit
IV vanuserühm
III koht;Anett Pettaig, Viljandi, õp Ülle Sirkas, km Kristi Kärmas
diplom; Ergas-Ever Kask, Põltsamaa, õp Kai-Riin Kont, km Ülle Noormägi

Klarneti eriala konkursi tulemused
III vanuserühm
I koht; Kevin Mattias Klasman, Viljandi, õp Hannes Altrov, km Kristi Kärmas

Oboe eriala konkursi tulemused
I vanuserühm
I koht; Sofia Semevsky, Võru, õp/km Jaan Randvere

Saksofoni eriala konkursi tulemused
I vanuserühm
II koht;Sander Punt, Võru MK, õp/km Jaan Randvere
diplom;Kert Malõgin, Võru MK, õp/km Jaan Randvere
III vanuserühm
I koht;Uku Konsap, Võru MK, õp/km Jaan Randvere
III koht;Alfred Tammiksaar, H. Elleri MK, õp Ursula Chillaud, km Ieva Kostanda

Trompeti eriala konkursi tulemused

I vanuserühm
I koht ; Johannes Oras, Viljandi MK, õp Bert Langeler, km Kristi Kärmas
II koht; Herbert Rekor, Viljandi MK, õp Bert Langeler, km Kristi Kärmas
II vanuserühm
I koht; Mattias Randaru, Viljandi MK, õp Bert Langeler, km Kristi Kärmas

II koht. Pärtel Rooks, Viljandi MK, õp Bert Langeler, km Kristi Kärmas
III koht:Markus Koks, Võhma MK, õp Bert Langeler, km Kristi Kärmas
III koht;Kusti Mikelsaar, Viljandi MK, õp Bert Langeler, km Kristi Kärmas
diplom;Andreas Paabut, Põlva MK, õp Mare Põld, km Jaana Ojala

Madalate vaskpillide konkursi tulemused

Tromboon
I vanuserühm
; III koht; Roland Leopard, Otepää MK, õp Arno Anton, km Ülle Rebane
diplom; Filipp Võlegžanin, Valga MK, õp J.A.P.Ramirez, km Piret Tiirak
Alt-tromboon
III koht;
Romet Luik, Viljandi MK, Arno Anton, km Kristi Kärmas
diplom;Hendrik Vahtra, Viljandi MK, õp Arno Anton, km Kristi Kärmas

bariton; I koht; Karep Rutov, Vastseliina MK, õp. Urmas Himma, km. Inga Schmidt

II vanuserühm; tromboon; III koht; Rasmus Leopard, Otepää, õp Arno Anton, Ülle Rebane

tenor; diplom; Arseni Nikitin, Valga, õp J.A.P.Ramirez, km Jüri Goltsov

eufonium; II koht; Vaiko Aasaküla, Võhma, õp Bert Langeler, km Kristi Kärmas
III vanuserühm; tromboon; II koht; Hendrik Jaak Sepp, Viljandi, õp Arno Anton, km Kristi Kärmas
Tuuba; III koht; Rasmus Ruubel, Viljandi, õp Bert Langeler, km Kristi Kärmas
IV vanuserühm`; III koht; Robin Ruus, Viljandi, õp Arno Anton, km Kristi Kärmas

 

 

 

 

 

 

 



harju

Copyright EML 2016