logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Konkursi „Parim noor instrumentalist 2017“ Tallinna regiooni klaverieriala konkursi tulemused

27.02.2017


Konkurss toimus 26.02.2017 Nõmme Muusikakoolis. Žürii töös osalesid Ia Remmel, Marja Jürisson, Age Juurikas

I VANUSERÜHM

I koht Eliise Einama; Lasnamäe  Muusikakool; Õp.Tiina Vurma     
I koht Maria Katarina Ljutjuk; Vanalinna HK Muusikakool; Õp.Jekaterina Rostovtseva

II koht Alexander Ehte, Nõmme Muusikakool, Õp.Naily Saripova                                             
III koht Hanna-Roza Lazüraitis;   Lasnamäe  Muusikakool; Õp.Sofia Nesterova                                   
III koht Margus Möller; Vanalinna HK Muusikakool; Õp.Jekaterina Rostovtseva                                 
III koht Aleksandra Solodko; Nõmme  Muusikakool; Õp. Naily Saripova                                                                                                                                                                                    

II VANUSERÜHM

I koht Mirtel Lehto; Nõmme  Muusikakool; Õp. Riine Pajusaar                    
I koht Kasper Joel Nõgene; Tallinna  Muusikakool; Õp. Maire Roovik         
I koht Madis Sikk; Tallinna  Muusikakool; Õp. Riina Maandi
II koht Anna Arsenjeva; Nõmme  Muusikakool; Õp. Vladimira Ljutova       
II koht   Sonja Gritšenko ; Nõmme  Muusikakool  ; Õp. Natalja Kornfeld                                                
II koht Polina Mazurenko; Tallinna  Muusikakool; Õp. Irena Truškina                        
III koht Angelina Kasepalu; Huvikeskus Kullo; Õp. Lia Denissova                                                
III koht Anni Loore Kikkas; Vanalinna HK Muusikakool ; Õp. Ingrit Vooglaid                                          

III VANUSERÜHM

I koht Darja Kisseljova; Tallinna  Muusikakool; Õp. Marina Sinkel
I koht Patrick Malm; Tallinna  Muusikakool; Õp. Juta Targo                                        
I koht Karl Joosep Onoper; Tallinna  Muusikakool; Õp. Maire Roovik                        
III koht Ksenia Gretšiškina; Tallinna  Muusikakool; Õp. Irena Truškina                                                    
III koht Anna-Maria Randväli; Nõmme  Muusikakool; Õp. Helve Kuuskmann                                        

IV VANUSERÜHM

III koht Anita Koševaja; Lasnamäe  Muusikakool  ; Õp. Tiina Vurma                                         

 

 

 



harju

Copyright EML 2016