logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2018
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » „Parim noor instrumentalist 2017“ Virumaa regiooni vaskpillide eriala konkursi tulemused

09.03.2017


Konkurss toimus 3.03.2017 Kreenholmi Muusikakoolis Žürii töös osalesid Priit Sonn, Aavo Ots, Victor Dmitriev

Trompet
I vanuserühm
I koht; Markus Zaika, Kreenholmi Muusikakool, õp. Evgenii Kolbanov, km. Jelena Petrištševa
II koht; IljaGoršanov, Ahtme Kunstide Kool, õp. Alexander Saveliev,km. Inna Badina
III koht; GlebPonomarev, Sillamäe Muusikakool, õp. Alexander Saveliev, km Elena Synkova diplom;Ilja Makarov, Sillamäe Muusikakool, õp. Alexander Saveliev, km Elena Synkova
II vanuserühm
I koht;Saamuel Skrjabin, Tapa Muusika-ja Kunstikool, õp. Heili Liivsalu, km. Imbi Puusepp
II koht;Paul Pärt, Jõhvi Muusikakool, õp. Raivo Kallas, km Jelena Gromova
diplom; RodionMisnik, Kreenholmi Muusikakool, õp. Evgenii Kolbanov, km. Jelena Petrištševa
III vanuserühm II koht; Aleksei Kekišev, Kohtla-Järve Kunstide Kool, õp. Mihkel Haljaste, km. Irina Sbrodova
IV vanuserühm
I koht; Mihhail Trifanov, Kreenholmi Muusikakool, õp. Evgenii Kolbanov, km. Jekaterina Parantajeva

Tromboon
I vanuserühm
II koht, Rainis Lükk, Väike-Maarja Muusikakool, õp. Vallo Taar, km Rutt Vilu
II vanuserühm
III koht, Mihhail Janevitš, Kohtla-Järve Kunstide Kool, õp. Mihkel Haljaste, km. Irina Sbrodova III vanuserühm
I koht;Argo Ers, Jõhvi Muusikakool, õp. Raivo Kallas, km. Jelena Gromova Eufoonium
II vanuserühm
I koht, Boriss Belik, Narva Muusikakool, õp. Igor Ten, km. Olga Gedvil
III vanuserühm
II koht, Kristjan Hansen, Tapa Muusika- ja Kunstikool, õp.Jüri Tüli
IV vanuserühm
III koht, Faustin Maurel, Kadrina Kunstidekool, õp. Kaido Järvsoo, õp. Piret Villem
Tuuba
III vanuserühm
II koht, David Afanasjev, Narva Muusikakool, õp.Igor Ten, km Olga Gedvil
Metsasarv
I vanuserühm
I koht, Karolina Alt, Väike-Maarja Muusikakool, õp.Vallo Taar, km Rutt Vilu
IV vanuserühm
I koht Jako-Kaarel Härm, Tapa Muusika-ja Kunstikool, õp. Heili Liivsalu, km.Imbi Puusepp


harju

Copyright EML 2016