logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Parim noor instrumentalist 2017“ Lääne-Pärnu regiooni vaskpillide eriala konkursi tulemused

13.03.2017


Konkurss toimus 9.03.2017 Märjamaal Žürii töös osalesid: Aabi Ausmaa, Priit Aimla, Vigo Uusmäe

Trompet
I vanuserühm
I koht; Art-Gregor Vendelin, Vändra MK, õp. Kalev Saar, km. Tiiu Vaino
III koht; Alexandra Lisete Kiir; Pänu MK, õp. Arvi Sommer, km. Jaana Vetšerkovskaja
III koht; Ally-Emely Lensment, Pärnu-Jaagupi MK, õp. Kaido Kivi, km. Annely Ojasaar

II vanuserühm
II koht ja diplom J.I. B. Loillet Sonaadi esituse eest; Aleksander Pors; Pärnu MK; õp. Arvi Sommer, km. Anu Russak;
II koht ja diplom julge mängu eest; Joosep Berens; Kuressaare MK; õp. Karlis Saar; km. Edoardo Narbona
III koht Kulla Saatmäe; Lihula Muusika-ja Kunstikool; õp. Mati Põdra; km. Merje Vahula

III vanuserühm
II koht ja diplom tubli mängu eest; Villem Kuusemets; Pärnu MK, õp. Arvi Sommer; km. Anu Russak
III koht Tõnis Lepp; Lihula Muusika- ja Kunstikool, õp. Mati Põdra; km. Merje Vahula

IV vanuserühm
II koht ja diplom professionaalse suhtumise eest; Karl Kivi; Pärnu MK; õp. Arvi Sommer; km. Anu Russak
III koht ja diplom ilusa tooni eest; Tauno Tamm; Pärnu MK, õp. Arvi Sommer; km. Anu Russak

Festivali esineja; diplom veenva esituse eest; Laura Lepik;Lihula Muusika- ja Kunstikool, õp. Mati Põdra; km. Merje Vahula

Tromboon
I vanuserühm
II koht; Robert Visnu; Märjamaa Muusika-ja Kunstikool; õp. Tanel Juksaar ja Tõnu Soosõrv;km. Kulla Aavik
III koht Andreas Metsla; Pärnu MK, õp. Arvi Sommer, km. Jaana Vetšerkovskaja

II vanuserühm
I koht; Oliver Meresmäe; Märjamaa Muusika-ja Kunstikool; õp. Tanel Juksaar ja Tõnu Soosõrv;km. Kulla Aavik
III koht; Silver Nikkel; Lihula Muusika- ja Kunstikool, õp. Mati Põdra; km. Merje Vahula
diplom hea esinemise eest; Gregor Andreas Amelkin; Orissaare MK; õp. Karlis Saar; km. Tiina Sünter;

Tuuba
II vanuserühm
II koht; Paul Oskar Kuris; Kuressaare MK; õp. Karlis Saar; km. Edoardo Narbona


harju

Copyright EML 2016