logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Igal lapsel oma pill
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Parim noor instrumentalist 2017“ Loode-Eesti regiooni vaskpillide eriala konkursi tulemused

13.03.2017


Konkurss toimus 11.03.2017 Tabasalu Muusikakool Žürii töös osalesid: Toomas Paiste, Mart Kivi, Priit Sonn

I vanuserühm
I koht; Jan Marius Laur; Viimsi MK; õp. Aavo Ots, km. Kaisa Laasik
II koht; Hendrik Reile; Keila MK; õp. Rait Erikson; km. Kairi Vavilov
II koht; Tiit-Villem Toomingas; Saue MK, õp. Jaak Oserov; km. Kai Tomingas
III koht; Joosep Turk; Kohila KK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
diplom
Fredi Kaljuvee, Kohila KK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
Hendrik Laats, Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja
Laur Markus Pajumäe; Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja
Merit Telliskivi; Saue MK, õp. Jaak Oserov; km. Kai Tomingas
Ursula Prants; Keila MK, õp. Rait Erikson; km. Kairi Vavilov

II vanuserühm
I koht; Martin Pajumaa; Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja
I koht Olari Rüütelmaa; Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja
II koht; Paul Kask; Kohila KK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
II koht Veikko Englas; Saue MK, õp. Jaak Oserov; km. Kai Tomingas
II koht Markus Vind, Kohila KK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli

III vanuserühm
I koht; Mattis-Johan Mere; Viimsi MK; õp. Aavo Ots, km. Kaisa Laasik
II koht; Mattias Moosar; Kohila KK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
II koht; Rauno Rüütelmaa; Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja
III koht; Alex-Christian Jõgiste; Keila MK, õp. Rait Erikson; km. Kairi Vavilov
diplom;Hjalmar Vaiküll; Kohila KK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli

IV vanuserühm
III koht Richard Robin Paukson; Keila MK, õp. Valdo Rüütelmaa; km. Pille Parm

Suured vaskpillid
I vanuserühm
I koht, konkursi Grand prix ; eufoonium; Kristo Varul, Kose MK, õp. Olev Roosa, km. Natalja Lunjova
II koht; Erik Kotkas, eufoonium; Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja
II koht; Gert Martin Savitch, Eufoonium; Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja III koht; Klemet Kruusmann, alt; Kohila KK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
III koht; Ott-Kaarel Kümnik; alt-tromboon; Saue MK, õp. Johannes Kiik, km. TatjanaTsitovitš diplom ja lõppvooru; Martin Malk,alt;Kose MK, õp. Olev Roosa, km. Natalja Lunjova
diplom; Ander Ilves, tromboon; Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja

II vanuserühm
I koht; Karl Andreas Mätlik, tuuba, Kose MK; Olev Roosa, km. Maiu Roosa
I koht; Martin Linna, eufoonium, Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja
II koht; Anri Ilves, tuuba, Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja

III vanuserühm
II koht; Leigo Tõnissaar; tuuba; Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja
III koht; Oskar Aberut; tuuba, Rae HK, õp. Kaido Järvsoo; km. Svea Ideon-Marks
diplom ja lõppvooru; Dominik Klimenko; Tabasalu MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Sigrid Vardja diplom;Ako Randma; eufoonum; Kuusalu KK, õp. Ott Kask,km. Mare Ots

IV vanuserühm
III koht; Karl Heindrich Rikkinen, tromboon; Kohila KK, õp. Aigar Kostabi, km. Terje Palli
III koht; Marten Laht; tuuba, Keila MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Pille Parm;
diplom; Benjamin Samuel Blowers; tuuba; Keila MK, õp. Valdo Rüütelmaa, km. Pille Parm;


harju

Copyright EML 2016