logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
IGAL LAPSEL OMA PILL
Konkurss 2020
Rahvusvaheline koostöö
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Saaremaa rütmi- ja imprivisatsioonilaager 2017

28.04.2017


Toimub 23.07 - 29.07 Saaremaal, Mustjala vallas, Võhma Külamajas. Laagri töökorraldus on rütmigrupipõhine. Tegeldakse rütmitunnetuse, kuulmismälu ja loovuse aktiveerimise ning muusikalise kommunikatsiooni arendamisega. Improvisatsiooniõpetus toimub paralleelselt nii noorematele kui ka edasijõudnutele. Saaremaa rütmi- ja improlaagri muudab põnevaks asjaolu, et koos saavad harjutada ja musitseerida erinevate pillide õpilased vanuses 9 - 25 eluaastani. Mulluses improlaagris olid esindatud kitarri, trompeti, saksofoni, fagoti, flöödi, tšello, löökriistade, basskitarri, klaveri, viiuli ja eufooniumi mängijad. Kõik osalejad said oma õpitud impro-oskusi testida laagri finaalkontserdil Kuursaalis, publiku heakskiidul. Tänavune laagri lõppkontsert toimub 28.juulil kell 18.00 Kuressaare pargi kõlakojas.

2017 õppejõududeks on rahvusvaheliselt tunnustatud ja hinnatud muusikud:
• Andre Maaker (kitarr) - rütmika, laadiline improvisatsioon
• Kirke Karja (klaver)rütmika ja ansambli juhendamine
• Themuri Sulamanidze (klaver) laadiline impro ja rütmigrupi juhendamine
• Maria Faust (vabaimpro) improvisatsioon ja kommunikatsioon ansamblis • Håkon Berre (löökriistad) rütmika harjutused, jazzgrupi juhendamine
• Ned Ferm (viiul, saksofon, kitarr) vanema grupi juhendamine

Õppetöö toimub paralleelselt 3 vanusegrupis ja on jagatud ajaliselt kaheks: 23.- 26.07 töötavad noorte muusikutega eesti õppejõud ja laagri teises pooles välisõppejõud. Saaremaa rütmi-ja improvisatsioonilaagrisse on oodatud kõik, kes soovivad täiendada oma oskusi Eesti, Taani ja USA muusikute juhendamisel. Korraldajate sooviks on pakkuda teoreetiliste teadmiste kõrvale loomingulisi tööriistu, mis tooks lavadele omanäolisi ja huvitavaid artiste.

Laagri osavõtumaks on 90 EURi, millele lisandub registreerimistasu 30 EURi. Osalemisest loobumise korral registreerimistasu ei tagastata. Hind sisaldab õppetasu, transporti Kuressaarest laagrisse ja kontserdile, sööki 3 x päevas ja öömaja.

Registreerimistasu tasuda MTÜ Saaremaa kitarriakadeemia arveldusarvele EE731010220205997225, selgituses SRIL 2017 ja osaleja nimi. Laagrisse registreerimine ja osavõtumaksu laekumise tähtaeg on 1.juuni 2017. Vajadusel saavad korraldajad esitada arve. Info: matis.manna@gmail.com telefon: 529 7475 https://sites.google.com/site/saaremaasaksofonilaager/home/registreeri


harju

Copyright EML 2016