logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » 15.- 20.augustini toimuva Ed.Tamme nim. Võru Puhkpillifestivali 2017

11.05.2017


Tammefestivali 2017 keskseks teljeks on noorte puhkpillimängijate ansambli- ja orkestrimängu suvekool, kus õpetajateks on Eesti parimad puhkpillimängijad,-praktikud,-õpetajad. Selleaastase Tammefestivali pilliks on "Puhkpilliansambel". Koosmäng ansamblis on noortele pillimängijatele parimaks motivaatoriks enese mänguoskuste parandamisel.

2017 aasta Tammefestivali meistriteks on Austria tippvaskpillimängijatest koosnev vaskpilliansambel SoundINNBrass (vaata www.soundinnbrass.at), kes annavad Võrus 2 kontserti ja viivad läbi vaskpillimängumängu meistriklassid. Austria vaskpillimängukool on maailmas väga kõrgelt hinnatud oma erilise kauni kõla, professionaalse mängutaseme ja  pikkade traditsioonide poolest. Loodame, et SounINNBrassi külaskäik Võru Tammefestivalile aitab Eesti pillimeestel oma pillidest välja võluda kaunimat kõla, mis tooks puhkpilimängu juurde rohkem huvilisi ja kontserdisaalidesse kuulajaid.
Tammefestivali ansambli-ja orkestrimängu suvekooli registreeimine festivali kodulehel www.tammefestival.com allservas asuval lingil.
Täna on 10.mai, ja Kulka rahataotluste esitamise tähtaeg on 20.mai, seega on 10 päeva aega taotleda toetust, et tulla Ed.Tamme nim. Võru Puhkpillifestivalile2017
Tere tulemast!
Jälgi infot www.tammefestival.com

Kontakt:
Urmas Himma
Tammefestivali projektijuht


harju

Copyright EML 2016