logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
IGAL LAPSEL OMA PILL
Konkurss 2020
Rahvusvaheline koostöö
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Varaait vol 14 projektikonkurss on avatud. Taotluse esitamise tähtaeg onTaotluse esitamise tähtaeg on 23. aprill 2018 kell 15:00.

06.03.2018


Tulenevalt koostööprojektide vajadusest sõlmida partneritega kokkuleppeid, on sel aastal taotlemise periood pikem. Taotluse esitamise tähtaeg Taotluse esitamise tähtaeg on 23. aprill 2018 kell 15:00 Projektitaotlus tuleb vormistada ja esitada ENTK konkursiveebis https://entk.konkursiveeb.hitsa.ee/. Konkursiveebi saab siseneda ID kaardi või mobiil-ID-ga.

Eesti Noorsootöö Keskus kuulutas välja projektikonkursi Varaait vol 14 huvikoolidele ja noortekeskustele. Projektikonkurssi toetab Haridus- ja Teadusministeerium Hasartmängumaksu Nõukogu vahenditest. Selle aasta konkursi eelarve on 190 000 eurot. Konkursi üldeesmärk on luua noorele rohkem valikuid oma loome- ja arengupotentsiaali avamiseks. Varaait 14 raames toetatakse noorsootöö teenuste arendamist noorsootööasutuste vahelise koostöö edendamise kaudu-ellest tulenevalt toetatakse konkursi raames vaid koostöös elluviidavaid projekte. Konkursi prioriteet on formaal- ja mitteformaalõppe lõimimine ehk koostöö noorsootöö asutuste ja üldhariduskoolide ja/või kutsekoolide vahel. Projektikategooriaid on 2: tavaprojektid ja IKT (info- ja kommunikatsioonitehnoloogia) projektid. Tavaprojekti maksimaalne toetussumma on 4000 eurot juhul kui partnerina on kaasatud üldhariduskooli või kutsekooli (formaal- ja mitteformaalõppe lõimimine). Muul juhul on maksimaalne toetussumma 3000 eurot. Formaal- ja mitteformaalõpet lõimiva IKT projekti maksimaalne toetussumma on 10 000 eurot. Muul juhul on IKT projekti maksimaalne toetussumma 8000 eurot. Toetatakse projekte, mille raames taotletakse toetust õppevahendite soetamiseks/renoveerimiseks, litsentsitasude katmiseks või uudsete infotehnoloogiliste lahenduste integreerimiseks vajalike kulude katmiseks. Taotleda saavad nii huvikoolid kui avatud noortekeskused. Tulenevalt koostööprojektide vajadusest sõlmida partneritega kokkuleppeid, on sel aastal taotlemise periood pikem. Taotluse esitamise tähtaeg on 23. aprill 2018 kell 15:00. Projektitaotlus tuleb vormistada ja esitada ENTK konkursiveebis https://entk.konkursiveeb.hitsa.ee/. Konkursiveebi saab siseneda ID kaardi või mobiil-ID-ga. Konkursi dokumendid: Lisa 1 - Konkursi tingimused ja kord Lisa 2 - Eelarve ja ajakava vorm Lisa 3 - Hindamiskomisjoni töökord Lisa 4 - Hindamiskriteeriumid ja hindepunktide selgitused NB! Varaait vol 14 infopäevadel toimuvad ENTK regionaalsete infopäevade osana. Registreeruda saab järgneval lingil: https://www.entk.ee/eesti-noorsootoeoe-keskuse-regionaalse-seminari-tallinnas 08.03 Tartus (Dorpat Hotelli ja Konverentsikeskus Turu 2, Tartu) 22.03 Sakal (Saka Mõis Toila vald, Ida-Virumaa) 28.03 Pärnus (Strand SPA & Conference Hotel A.H.Tammsaare puiestee 35, Pärnu) Tallinna infopäeva ettekandega saate tutvuda järgneval lingil: https://www.entk.ee/sites/default/files/Varaait%20vol%2014%20tingimused_esitlus_Tallinn.pdf Lisainfo: Agne Adler peaekspert kohalike omavalitsuste koostöögruppide toetamise ja loovuse arendamise üksus Tel: (+372) 735 0354 E-post: agne.adler@entk.ee


harju

Copyright EML 2016