logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
IGAL LAPSEL OMA PILL
Konkurss 2020
Rahvusvaheline koostöö
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » MTÜ Eesti Klavessiinisõprade Tsunft kutsub taas tublisid pilliõppijaid XVIX ajalooliste klahvpillide ja orkestrimuusika suvelaagrisse

18.05.2018


Toimumisaeg 15. - 18. augustil Kosel, Harjumaal. Oodatud on KEELPILLID alates III klassist, kes omavad juba ansamblimängu kogemust! Kõik keelpillid osalevad nii suure orkestri kui ka väiksemate ansamblite töös. Seega saab kuhjaga juurde oskust, julgust ja mängurõõmu. Oodatud on KLAHVPILLI õpilased alates III klassist, kes tahaksid teha tutvust ajalooliste klahvpillide klavessiini- ja oreliga! Klahvpilli õpilastel on samuti võimalus osaleda orkestri- ja ansamblimängus. Ühiseks ettevõtmiseks, mis toob lõppkontserdi lavale kokku kõik laagris osalejad, on rahvalaulu ühine seadmine rahvamuusikaõpetaja Kristi Alase juhendamisel.

Kõikidel on võimalus osaleda nii orkestri- kui ka ansamblite igapäevases töös. Kavas on nii vanamuusika, pärimusmuusika kui ka kaasajamuusika teosed. ORKESTRIPILLIDE ÕPETAJAD: EVA PUNDER (viiuli- ja orkestriõpetaja / Otsa MK), TIINA PANGSEP (viiuli- ja orkestriõpetaja / Otsa MK ja VHK MK), KRISTI ALAS (viiuli- ja pärimusmuusika õpetaja / VHK ja Lasnamäe MK), SANNA-KAISA RUOPPA (tšello- ja ansambliõpetaja / Iisalmi MK, Soome). Muusikalaagri orkestri dirigent on EIVIN TOODO (VHK MK orkestriõpetaja, RO Estonia orkestrant) KLAHVPILLIDE ÕPETAJAD: IMBI TARUM (EMTA klavessiiniprofessor) KRISTIINA ARE (klavessiiniõpetaja, ansambel LaBande klavessiinimängija) SAALE FISCHER (klavessiiniõpetaja, ansambel FLORIDANTE klavessiinimängija) KRISTEL AER (oreliõpetaja / VHK ja Otsa MK ) Kõigil saab olema võimalus esineda nii väikestel ülesastumistel kui ka lõppkontserdil. Laagri lõpetab pidulik kontsert Kose Püha Nikolause kirikus 18.augustil! ÖÖBIMINE: Kose Gümnaasiumi klassides oma madratsi- ja magamiskotiga. VABA AEG: võisteldakse teadmistes ja sportlikus vormis, traditsiooniline “VABA LAVA ” ja külla tulevad taas huvitavad … see on üllatuseks! KURSUSTE TASU: 80 EUR-i (orkestri- ja ansamblitunnid / klahvpillidele individuaaltunnid, ööbimine ja toitlustamine neli korda päevas). Projekti algataja ja läbiviija on MTÜ Eesti Klavessiinisõprade Tsunft Kui oled tulemas, anna palun sellest teada (nimi, klass ja pill) 10. juuniks aadressile - enen@vhk.ee Noodid (orkestripillidele) saabuvad meili teel 10. augustiks. Maksmise tähtaeg on 1. juuli! Kursuste tasumine MTÜ Eesti Klavessiinisõprade Tsunft a/a EE182200221016682369 (Swedbank) / selgitusse lisada osaleja nimi ja märge - osalemine suvekursustel Info - Ene Nael 52 87684 (enen@vhk.ee)


harju

Copyright EML 2016