logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Klaveriõpetajate koolituspäevad Jõhvi Muusikakoolis 16.11 ja Tartu Elleri-koolis 17.11

17.10.2018


Eesti Klaveriõpetajate Ühing korraldab sel sügistalvel koostöös Eesti Muusikakoolide Liiduga ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiaga regionaalseid klaveripäevi. Novembrikuus toimuvad Klaveripäevad Jõhvi Muusikakoolis 16.11 ja Tartu Elleri-koolis 17.11. algusega kell 12.00. Päeva sisu on lühidalt järgmine. Mõtteainet õppetöö rikastamiseks Ida-Helsingi Muusikakooli kogemuse näitel pakume Kristiina Junttu loenguga individuaal- ja koosmängu ühildamise võimalustest.

Hiljuti klaveri „õpperepertuaaritaevas“ särama löönud tähe William Gillocki lasteloomingu paremikku tutvustab Narva Muusikakooli direktor ja tänavuse aasta Bruno Luki nimelise klaveriõpetaja stipendiumi laureaat Tatjana Gontšarova.

Õpilastel on võimalus osaleda meistrite õpitubades. Kuna peatselt algab tihe konkursside periood („Eesti Kõla“, „Parim noor instrumentalist“, A. Russaku nim konkurss jt) siis palutakse kasutada võimalust ja võtta õpilased kaasa!

Vestlusringis „Kas ainult lõbus või ka arendav-kasulik? Püsiva klaverimänguhuvi saladused“ avavad mõttevahetuse L. Orgse, M. Raide, L. Väinmaa, T Gontšarova, K. Leivategija, M.Mikalai, K. Junttu ja J. Randvere.  Oma mõtteid ja kogemusi on oodatud jagama kõik osalejad.

Klaveripäeva lõpetab noore pianisti (Auli Lonks Jõhvis, Johan Randvere Tartus) kontsert, kus kõlavad kaunimad palad meie pilli repertuaarist. Klaveripäev lõpeb kell 18.00

 

Klaveripäevadest osavõtt  on avatud ja tasuta kõigile klaveriõpetajatele üle kogu Eesti. Kindlasti oodatakse osalema õpetajaid kõikidest toimumispaiga regiooni koolidest (mis on ju ka peamine regionaalse klaveripäeva korraldamise põhjus).

Selleks, et päev paremini sujuks,

            - palutakse teatada oma tulekust meili teel hiljemalt kolm päeva enne toimumisaega so 13.10,              vastavalt Margit Raagile Jõhvis (margit.raag@johvi.ee) või Ruth Ernstsonile Tartus         (ruth@tmk.ee). Palutakse lisada kirjale ka isikukood koolitustunnistuste vormistamiseks.

  • Õpitubade õpilaste nimed ja kavad palutakse teatada hiljemalt nädal varem 10.11

 

 

Eesti Klaveriõpetajate Ühing, Eesti Muusikakoolide Liit ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kutsuvad klaveriõppe koolituspäevadele

 

 

JÕHVI KLAVERIPÄEV  16. novembril Jõhvi Muusikakoolis

TARTU KLAVERIPÄEV 17. novembril Tartu Elleri-koolis

 

 

12.00   „Individuaal- ja koosmängu lõimimisest klaveriõpetuses“

                         Kristiina Junttu (Ida-Helsingi muusikakool, tõlge eesti keelde)

13.30   William Gillock - „Laste Schubert“

                        Tatjana Gontšarova ja Narva Muusikakooli õpilased

 

15.00   Klaverimängu õpitoad: L. Orgse, M. Raide, L. Väinmaa (16.11), M. Mikalai (17.11), J. Randvere (17.11)

 

15.45   Pedagoogiline vestlusring:

            „Kas ainult lõbus või ka arendav-kasulik? Püsiva klaverimänguhuvi saladused“

            Osalevad L. Orgse, M. Raide, T. Gontšarova, K. Junttu, L. Väinmaa (16.11), M. Mikalai (17.11), K. Leivategija  (17.11), J. Randvere (17.11)

 

17.00   Kontsert Auli Lonks (Jõhvis)

                          Johan Randvere (Tartus)

 

 harju

Copyright EML 2016