logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Puhkpilliõpetajate koolitus Valga Muusikakoolis reedel, 9. novembril kell 13 - 16.30

24.10.2018


Valga Muusikakool korraldab kaksiklinnade Valga-Valka festivali „Ühe pilli lugu“ raames koolituse puhkpilliõpetajatele - töötoa teemal UUED ÕPPEMEETODID MUUSIKAKOOLIDES Õpilane oma õpingute juhina Töötoas keskendutakse 20. sajandi lõpul ja 21. sajandi algul esile kerkinud uutele õppemeetoditele. Töötoa fookuses on õpilane ise ja õpperühmad. Osalejad saavad omal käel läbi teha kogu õppeprotsessi, mille õpilased klassiruumis läbi teevad. Töötoa teemadeks on koostööpõhine õpetamine, grupidünaamika, emotsionaalne intelligents, aga ka projektipõhine õpe, mängustamine, õpilaste motiveerimine jm. Töötoa viib läbi UCLM Castilla-La Mancha Ülikooli (Hispaania) muusikaõppejõud Pedro García Muñoz Koolitusel on eestikeelne tõlge.

PEDRO GARCÍA MUNOZ on omandanud kõrghariduse muusikaajaloo ning noorsootöö erialadel ning omab klarnetiõpetaja kutset ja magistrikraadi muusikateraapias. Viimased seitse aastat on ta töötanud muusikaõpetajana üldhariduskoolis Cuencas. Ühtlasi tegeleb ta Castilla la Mancha õpetajakoolituskeskuses õpetajate ja õppeasutuste juhtide koolitamisega ning teeb koostööd mitme Hispaania ülikooliga koolituste läbiviimisel. Samuti on ta abiõppejõud Castilla la Mancha ülikooli haridusteaduskonna muusikalise, plastilise ja kehalise väljenduse õppeosakonnas Cuencas. Pika karjääri jooksul on ta avaldanud mitmeid artikleid ning pälvinud erinevaid auhindu. Samuti on osaleb ta ühe õppejõuna projektipõhise õppe Castilla la Mancha õpeasutuste programmi kaasamise töögrupis.  http://www.pedrogarmu.com

 

Pärast koolitust kell 17 toimub Valmiera Big Bandi saksofonikvarteti kontsert.

 

Koolituspäevadest osavõtt  on avatud ja tasuta kõigile huvilistele.

Oma osavõtusoovist palume teatada meili teel hiljemalt esmaspäevaks, 5.novembriks kool@valgamuusikakool.ee või telefonil  767 9615.

 

 harju

Copyright EML 2016