logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » SA Archimedese noorteagentuur kutsub koolitusele

29.10.2018


Tulemas on koolitus, mis võimaldab töötada välja rahvusvahelisi koostöö projekte noorsootöötajate õpirände ja strateegilise koostöö suunal. Noorsootöötajate õpiränne on tegevustüüp, mille põhieesmärgiks on noortevaldkonnas töötavate inimeste tööalaste pädevuste arendamine ning selleks on mitmeid sobivaid vorme nagu: õppevisiit, töö- ja vaatluspraktika, koolitus, seminar jms.

Strateegiline koostöö on tegevustüüp, mille raames on võimalik tõsta tehtava töö kvaliteeti ja kutsuda ellu uuendisi, arendada või tuua Eestisse põnevaid praktikaid läbi pikaajalise koostöö välispartneritega. Projekti käigus on samuti võimalik õppetegevusteks (koolitus, seminar, õppevisiit, töö- ja vaatluspraktika ning mitmed kohalikud tegevused, et jagada häid praktikad ning üksteiselt seeläbi õppida. Samuti on võimalik luua uusi innovaatilisi lahendusi: õppematerjalid, e-keskkonnad, koolitusprogrammid jne. 


Osalema on oodatud kõik noortega töötavad inimesed, noortevaldkonna organisatsioonid, katusorganisatsioonid ja mitmed teised.


Täpsema info koolituse kohta leiate siit.
Kontakt

Salome ŠakarašviliNoorsootöö arendusprojektide koordinaator/ Coordinator of the Youth Work Development Projects

salome.sakarasvili@archimedes.ee

T: +372 6979231


harju

Copyright EML 2016