logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Eesti Sümfooniaorkestrite Liidu aastapreemia kandidaatide esitamise tähtaeg on 5. detsember

08.11.2018


Eesti Sümfooniaorkestrite Liit ootab ettepanekuid aastapreemia kandidaatide osas mööduva aasta tegevuse eest. Preemia eesmärk on tunnustada ja tõsta esile noorte ja täiskasvanute sümfoonia- ja keelpilliorkestrite valdkonnas tegutsevaid isikuid ja kollektiive. Märgake tublisid tegijaid enda ümber ja palun esitage kandidaat 5.detsembriks. Aastapreemia kandidaat võib olla orkestri dirigent, õpetaja, korraldaja, kollektiiv ise, tubli mängija vm. kes just oma 2018. aasta tegevusega on silma paistnud ja vääriks selle eest tunnustamist.

Seni on sümfooniaorkestrite liidu aastapreemia pälvinud Tonio Tamra (2013), Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester, Jüri-Ruut Kangur (2014), Kaido Otsing (2015), Riivo Jägi (2016) ja Rasmus Puur (2017). Kahel viimasel aastal on Eesti Sümfooniaorkestrite Liit  välja antud ka pedagoogipreemia, mille on pälvinud Katrin Talmar (2016) ja Tekla Tappo (2017).
Kandidaatide nimed koos lühikese põhjenduse ning ülevaatega kandidaadi 2018. aasta tegevusest  palume saata Eesti Sümfooniaorkestrite Liidu aadressil orkestriteliit@gmail.com 5. detsembriks. 
Aastapreemia antakse üle 2019. aasta alguses (kuupäev ja sündmus täpsustamisel).
Info:
Jüri-Ruut Kangur,
Eesti Sümfooniaorkestrite Liidu juhatuse esimees
tel. 56 698005


harju

Copyright EML 2016