logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » Klaveriõpetajate koolituspäev 09.02.2019

21.01.2019


Eesti Klaveriõpetajate Ühing korraldab käesoleva õppeaasta sügistalvel koostöös Eesti Muusikakoolide Liiduga ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiaga regionaalseid klaveripäevi. Harjumaa Klaveripäev toimub Otsa-koolis laupäeval 9. veebruaril algusega kell 12.00. Päeva jooksul tutvustavad Poola heliloojate uuemat klaverimuusikat lastele ja noortele külalised Krakovist, pianistid Gzegorz Mania ja Monika Gardoń-Preinl.

Külalised viivad läbi ka noodilugemisealase koolituse, mis põhineb nende koostatud innovatiivsel noodilugemise (prima vista) käsiraamatul muusikakoolidele. Klaveriõpilastel on võimalus osaleda õpitubades, kuhu on juhendajateks lubanud tulla Kai Ratassepp, Reet Ruubel, Lauri Väinmaa, Lembit Orgse. Toimub uudisteose - Riine Pajusaare Klaverikontserdiesitlus, mille viib läbi autor. Solistideks on Narva ja Nõmme Muusikakoolide õpilased. Klaveripäev lõpeb kell 18.00

Klaveripäevadest osavõtt  on avatud ja tasuta kõigile klaveriõpetajatele üle kogu Eesti. Eriti ootame osalema õpetajaid kõikidest Tallinna, Tallinna ümbruse ja Harjumaa muusika-koolidest. Osavõtuks teatada oma tulekust meili teel Ia Remmelile (ia@ema.edu.ee) hiljemalt kolmapäevaks 6.02. Lisage kirjale ka isikukood koolitus-tunnistuse vormistamiseks. Õpitubades osalevate õpilaste nimed ja kavad teatada samale aadressile hiljemalt nädal varem 2.02.

 

Eesti Klaveriõpetajate Ühing

Eesti Muusikakoolide Liit

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

G. Otsa nim Tallinna Muusikakool

 harju

Copyright EML 2016