logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

Uudised » XXII üleriigilisel noorte keelpillimängijate ja keelpilliõpetajate suvelaager-kursus

15.05.2019


Selle aasta laager-kursus toimub 25. – 30. juunini ning sarnaselt varasematele aastatele leiab aset Värska Gümnaasiumis. Laagrisse ootame lapsi ja noori alates 11. eluaastast. Noorematele, kes pääsevad laagrisse vabade kohtade olemasolul, on vajalik eriala õpetaja või lapsevanema kohalolek. Samuti on kursus täienduskoolituseks keelpilliõpetajatele. Laagrist osavõtjatele toimuvad iga päev eriala-, ansambli- ja orkestritunnid, moodustatakse neli erineva tasemega orkestrit, arvestades õpilase vanust ja oskusi. Õhtuti toimuvad kursuslaste ning külaliste kontserdid. Vabal ajal on võimalus tegeleda spordiga (erinevad pallimängud ning ujumine). Kindla koha on leidnud endale omaloomingu õhtu. Tavapäraselt toimub ka ekskursioon-matk Värska ümbruses, kus Lõuna-Eesti ajalooga seotud tähtsamaid paiku folklorist ja Tallinna Ülikooli dotsent Marju Kõivupuu. Lõppkontsert toimub Põlva Kultuurikeskuses 30. juunil kell 12.00

Laagri maksumus on:   õpilasele 150 €
õpetajale/õppejõule (ESTA Eesti liikmele) 130   €

                                     õpetajale/õppejõule mitte ESTA Eesti liikmele 150 €Kui ühest perest osaleb mitu last, on võimalik esitada avaldus soodustuse saamiseks.


Ööbimine, totlustamine ja tunnid toimuvad Värska Gümnaasiumi ruumes (magamiskott ja madrats peab olema osalejatel endal kaasas).Laager-kursusest osavõtmise sooviga registreeruda alloleval lingil:

REGISTEERUN!

(Registreerimise leht leitav ka aadressilt www.esta.ee)


NB! Registreerumise tähtaeg on 29. mail, kuid osavõtjate nimekiri võib sulguda ka varem laager-kursuse kiire täitumuse korral. Palume oma osavõtust teatada ka laagrisse tulevatel õppejõududel!Laagrist osavõtu kinnituse ja arveldusarve numbri saadame registreerumisel antud e-posti aadressile hiljemalt 4. juuniks.
Täiendavate küsimuste korral kontakteeruge: varska@esta.ee                   Kursuse korraldustoimkond:
             

·      Tiina-Mai Arund                        tiinamai@gmail.com               tel: +372 55 966191·      Niina Murdvee                            niina.murdvee@gmail.com     tel: +372 56 692678·      Kaido Välja                                 kaido@music.ee                     tel: +372 56 668877
harju

Copyright EML 2016