logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
KONKURSS 2019
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

KONKURSS 2019


» Reglement
» Hindamisjuhend
» Klaver
» Orel
» Klavessiin
» Flööt
» Plokkflööt
» Klarnet
» Oboe, Fagott
» Saksofon
» Trompet
» Altsarv
» Eufoonium
» Tromboon
» Tuuba
» Metsasarv
» Ajakava. SAKSOFON 10.03.2019 Nõmme Muusikakool
» AJAKAVA - klarnet, oboe, fagott. 9. märts 2019 Nõmme Muusikakool
» AJAKAVA - FLÖÖT 16.03 Türi Muusikakool
» AJAKAVA - PLOKKFLÖÖT 17.03 Nõmme Muusikakool
» SAKSOFONI eriala konkursi tulemused
» KLARNETI eriala konkursi tulemused
» OBOE eriala konkursi tulemused
» FAGOTI eriala konkursi tulemused
» PLOKKFLÖÖDI eriala konkursi tulemused
» Trompetite vabariikliku vooru AJAKAVA Keila Muusikakoolis laupäeval, 23. märtsil 2019
» Madalate vaskpillide vabariikliku vooru AJAKAVA Keila Muusikakoolis pühapäeval, 24. märtsil 2019
» KLAVERI eriala ajakava Elleri nim. Muusikakoolis 30.-31.03.2019
» KLAVESSIINI eriala ajakava 31.03.2019 EMTA orelisaalis
» ORELI eriala ajakava Viimski kirik 30.03.2019
» MADALASTE VASKPILLIDE konkursi tulemused 24.03.2019 Keila Muusikakool
» TROMPETI eriala konkursi tulemused. 23.03.2019 Keila Muusikakool
» ORELI eriala konkursi tulemused 30.03.2019 Viimsi kirik
» KLAVESSIINI eriala konkursi tulemused 31.03.2019 EMTA orelisaal
» KLAVERI eriala konkurs tulemused 30.-31.03.2019 H. Elleri nim. Muusikakoolis
» METSASARVE eriala konkursi tulemused
» FLÖÖDI eriala konkursi tulemused
» Lõppkontsert Tartu Ülikooli aula 13. aprill 2019 kell 15.00
» Lõppkontsert Tallinnas Mustpeade majas 14.04.2019 kell 15.00

Lõppkontsert Tallinna Filharmoonia Mustpeade majas P. 14. aprill 2019

 

“Parim noor instrumentalist 2019”

Lõppkontsert toimub ajavahemikus 15.00-18.00



Kontserdi lõpus on osalejad oodatud ühisfoto  jäädvustamisele

Kontsert on TASUTA

 

Samuti antakse üle konkursi karikad I-III koha pälvinud õpilastele. Tallinnas antakse üle Tallinna, Loode-Eesti ja Lääne-Pärnu muusikakoolide õpilastele.  

Palume karikatele järele tulla, Eesti Muusikakoolide Liit karikaid posti teel hiljem koolidesse ei saada.

 

 

Saaliproovid



13.30-13.32 VHK Muusikakool (2)

13.32-13.42 Nõmme Muusikakool (5)

13.42-13.52 Tallinna Muusikakool (5)

13.52-14.10 Tallinna Muusikakeskkool (9)

14.10-14.14 G. Otsa nim Tallinna Muusikakool (2)

14.14-14.16 Viimsi Muusikakool (1)

14.16-14.18 Saku  Muusikakool (1)

14.18-14.20 Kiili Kunstide Kool (1)

14.20-14.24 Rae Huvialakool (2)

14.24-14.26 Keila Muusikakool (1)


14.26-14.28 Tabasalu Muusikakool (1)

14.28-14.30 Märjamaa Muusika- ja Kunstikool (1)

14.30-14.32 Rapla Muusikakool (1)

Esinevad:

Eriala: TROMPET:

I vanuserühm

I koht

Paul Koff VHK Muusikakool õp Taavi Kuntu km Gerli Ild

W.A.Mozart: Klarnetikontserdi II osa teema                  1,40

Esitavad: Paul Koff, Sander Koff, Margus Möller



II vanuserühm

I koht

Jan Marius Laur Viimsi Muusikakool õp Aavo Ots km Kaisa Laasik

Charles Gounod  Serenaad                                1:20

Eriala: FAGOTT

III vanuserühm

I koht - Patrick Mauer,
Nõmme Muusikakool, õp Tarmo Velmet, km Airi Uukado

Dvarionase variatsioonidest teema ja viimase variatsiooni                      2,5



Eriala:
KLARNET

0 vanuserühm

II koht

Kristo Õruste, Saku  Muusikakool, õp Mart Süda, km  Tiiu Treufeldt

Cristoph Willibald Gluck – Divertisment

Eriala: ALTSARV

II vanuserühm

I koht


Säde Helis Pärn, Nõmme Muusikakool, õp Aigar Kostabi, õp Aigar Kostabi

G. Ph. Telemann - Armastus

Eriala: TUUBA

IV vanuserühm

I koht ja eripreemia tehniliselt nõudliku kava esituse eest

Toomas Oskar Kahur, Nõmme Muusikakool, õp Aigar Kostabi, Madis Vilgats, km Yvetta Uusatalu
A. Lebedev - Tuubakontsert

 

Eriala: TROMBOON

III vanuserühm

I koht

Oliver Meresmäe, Märjamaa Muusika- ja Kunstikool, õp Tõnu Soosõrv, km Kulla Aavik

C.Franck -  „Panis Angelicus“



Eriala: EUFOONIUM

I vanuserühm

I koht

Joosep Tammik, Tallinna Muusikakool, õp Ivo Jürisson, km Mai Ots

 ,,Kolm vene rahvalaulu'' arr.Carol Barratt                     2.00



Kaarel Kaukver, Nõmme Muusikakool, õp Toomas Paiste, km Arvo Ülenõmm

Joseph Strauss "Fireproof Polka"                      1.35.

II vanuserühm

I koht

Timofei Markin,
Nõmme Muusikakool, õp Toomas Paiste, km Arvo Ülenõmm

J.N. Hummel  "Romanze", 1.40.



Eriala: OBOE

IV vanuserühm

II koht

Angela Väälma,
Tallinna Muusikakool, õp Tulike Loorits, km Ülle Ritsbek

Ennio Morricone - Gabriel`s Oboe  2,30



Eriala: PLOKKFLÖÖT

II vanuserühm

I koht

Luise Liiva,
Kiili Kunstide Kool, õp. Heili Meibaum, km. Ädu Laur

A. Vivaldi - Larghetto                           2.35



IV vanuserühm

I koht ja Grand Prix

Katariina Jõks,
G. Otsa nim Tallinna Muusikakool, õp. Reet Sukk

Giovanni Bassano (ca 1560-1617) Ricercata Quarta       2.30

Eriala: SAKSOFON

IV vanuserühm

I koht Joonas Neumann, Tallinna Muusikakeskkool, Olavi Kasemaa, Meeli Ots

Philip Glass -  Melodies for Saxophone (Meloodiad saksofonile) I ja IV osa

 

 

Eriala: FLÖÖT

II vanuserühm

I koht

Kert Vahtre,
Rapla MK, õp Angela Katksosilt, km Kristi Hinsberg

H.Mancini "Pennywhistle Jig"

III vanuserühm

I koht ja EMTA üliõpilaste preemia

Susanne Rull,
Tallinna Muusikakeskkool, õp. Raivo Peäske, km. Jana Peäske

J. Ibert    -    Entr´acte                            2,35

Eriala: METSASARV

V vanuserühm

II koht

Nikita Matsuk, Tallinna Muusikakeskkool, õp. Kalle Koppel, km Meeli Ots

Camille Saint-Saëns - Romance op. 36



Eriala: KLAVESSIIN

I vanuserühm

I koht

Elizabeth Grünberg,
VHK Muusikakool, õp Ene Nael

D. Scarlatti - Menuett C-duur                           

V vanuserühm

I koht

Meeri Kraas, G. Otsa nim. Muusikakool, õp Reinut Tepp

Jean-Baptiste-Antoine Forqueray 4.süit, II osa La Clèment

 

Eriala: KLAVER

I vanuserühm A kategooria

I koht

Ingmar Poll, Tallinna Muusikakeskkool, õp Kai Ratassepp

William Gillock   Kastanjetid                              1.20



Mayla Vernik, Rae Huvialakool, õp Leonald Kaidja

C. Debussy - "Väike neegripoiss"                     1.45



II vanuserühm B kategooria

I koht


Nelis Vernik, Rae Huvialakool, õp Leonald Kaidja

U. Naissoo "Humoresk"                                   1.30

 

II vanuserühm A kategooria

I koht

Mikk Mälgand, Tallinna Muusikakeskkool, õp Martti Raide

Riine Pajusaar - “Ämblik ja tolmuimeja”                       1.40

 

III vanuserühm B kategooria

I koht    

Hanna Liis Aunver, Keila Muusikakool, õp Eva Teppo

Arvo Pärdi Sonatiin nr 2 op 1  III osa                2.00



Madis Sikk, Tallinna Muusikakool, õp Riina Maandi

F. Kuhlau – Sonatiin A-duur, op. 59, nr. 1 I osa 2.40





III vanuserühm A kategooria

I koht   

Kristina Polov,
Tallinna Muusikakeskkool, õp Kai Ratassepp

Friedrich Burgmüller  Etüüd "Sülfiid" op 109   1.40



Jana Potštarjova,
Tallinna Muusikakeskkool, õp Marja Jürisson

Edvard MacDowell " Etüüd ungari stiilis"  1.45



IV vanuserühm B kategooria

I koht

Sarah Nehari, Tabasalu Muusikakool, õp. Kersti Liivango

L.Viira – Rabamaastik                          2.45

 

IV vanuserühm A kategooria

I koht

Carita Irjas, Tallinna Muusikakeskkool, õp. Martti Raide

Johann Sebastian Bach - Prantsuse süit E- duur BWV 817: Allemande, Gigue             2.00

V vanuserühm B kategooria

I koht

Marta Pärn, Tallinna Muusikakool, õp. Marina Sinkel

Christian Sinding  "Kevadkohin" op.32 nr.3      3.00

 

V vanuserühm A kategooria

I koht

Nikita Fatejev, Tallinna Muusikakool, õp. Irena Truškina

Sergei Prokofjev  "Saatanlik nägemus" op.4 n. 4                        2.30



Theodor Teppo, Tallinna Muusikakeskkool, õp. Age Juurikas

Aleksandr Skrjabin Etüüd fis- moll op.8 nr 2                             2.00

harju

Copyright EML 2016