logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
IGAL LAPSEL OMA PILL 2019
Tähtaeg 15. oktoober
Konkurss 2020
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

KONKURSS 2019


» Reglement
» Hindamisjuhend
» Klaver
» Orel
» Klavessiin
» Flööt
» Plokkflööt
» Klarnet
» Oboe, Fagott
» Saksofon
» Trompet
» Altsarv
» Eufoonium
» Tromboon
» Tuuba
» Metsasarv
» Ajakava. SAKSOFON 10.03.2019 Nõmme Muusikakool
» AJAKAVA - klarnet, oboe, fagott. 9. märts 2019 Nõmme Muusikakool
» AJAKAVA - FLÖÖT 16.03 Türi Muusikakool
» AJAKAVA - PLOKKFLÖÖT 17.03 Nõmme Muusikakool
» SAKSOFONI eriala konkursi tulemused
» KLARNETI eriala konkursi tulemused
» OBOE eriala konkursi tulemused
» FAGOTI eriala konkursi tulemused
» PLOKKFLÖÖDI eriala konkursi tulemused
» Trompetite vabariikliku vooru AJAKAVA Keila Muusikakoolis laupäeval, 23. märtsil 2019
» Madalate vaskpillide vabariikliku vooru AJAKAVA Keila Muusikakoolis pühapäeval, 24. märtsil 2019
» KLAVERI eriala ajakava Elleri nim. Muusikakoolis 30.-31.03.2019
» KLAVESSIINI eriala ajakava 31.03.2019 EMTA orelisaalis
» ORELI eriala ajakava Viimski kirik 30.03.2019
» MADALASTE VASKPILLIDE konkursi tulemused 24.03.2019 Keila Muusikakool
» TROMPETI eriala konkursi tulemused. 23.03.2019 Keila Muusikakool
» ORELI eriala konkursi tulemused 30.03.2019 Viimsi kirik
» KLAVESSIINI eriala konkursi tulemused 31.03.2019 EMTA orelisaal
» KLAVERI eriala konkurs tulemused 30.-31.03.2019 H. Elleri nim. Muusikakoolis
» METSASARVE eriala konkursi tulemused
» FLÖÖDI eriala konkursi tulemused
» Lõppkontsert Tartu Ülikooli aula 13. aprill 2019 kell 15.00
» Lõppkontsert Tallinnas Mustpeade majas 14.04.2019 kell 15.00

Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss "Parim noor instrumentalist 2019“

Vabariiklik voor plokkflöödi õpilastele

Nõmme Muusikakoolis 17. märts 2019

Tulemused

Žürii:  Jari S. Puhakka, Andres Siitan, Kadri Mägi 



                       

I vanuserühm

I koht

Mirtel Tooming, Tartu II Muusikakool, õp. Anneli Kuusk, km. Stella Sõmer

Taya Tatiana Gavrilova, Narva-Jõesuu Laste Muusika - ja Kunstikool, õp. Lada Švan, km. Elena Vasilenko

 

II koht

Marta Kiik, Rae Huvialakool, õp. Linda Kelder, km. Svea Ideon-Marks

Karina Pihor, Tabasalu Muusikakool, õp. Natalia Kostrõkina, km. Tiia Tenno

Karina Luik, Narva Muusikakool (kooriosakond), õp. Lada Švan, km. Jelena Petrištševa

Lisandra Toomet, Tabasalu Muusikakool, õp. Natalia Kostrõkina, km. Tiia Tenno

Mari Iher, Tartu II Muusikakool, õp. Birgit Kägu, km. Stella Sõmer

Paul Johannes Läänemets, Ülenurme Muusikakool, õp. Birgit Kägu, km. Natali Kaasik

 

III koht

Margarita Šurmina, Narva Muusikakool (kooriosakond), õp. Lada Švan, km. Jelena Petrištševa

Saskia Sõtnik, Kuusalu Kunstide Kool, õp. Anne Jalakas, km. Ene Zink

Taissija Altuhhova, Narva-Jõesuu Laste Muusika - ja Kunstikool, õp. Lada Švan, km. Elena Vasilenko

Hõbe Arro, Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool, õp. Herle Pius, km. Amalia Tšittšjan

 

Diplom

Alo Uulimaa, M.Lüdigi nim. Muusikakool, õp. Luule Põder, km. Irina Kitsing

Ilja Nehhožin, Narva-Jõesuu Laste Muusika - ja Kunstikool, õp. Lada Švan, km. Elena Vasilenko

Uku Gross, VHK muusikakool, õp. Tõnis Kuurme, km. Kristiina Are

Kirke Tüvi, Kuusalu Kunstide Kool, õp. Anne Jalakas, km. Ene Zink

 

II vanuserühm     

I koht

Luise Liiva, Kiili Kunstide Kool, õp. Heili Meibaum, km. Ädu Laur



II koht

Emilia Üleoja, VHK muusikakool, õp. Tõnis Kuurme, km. Kristiina Are

Laura Vainola, Suure-Jaani Muusikastuudio, õp. Kai-Riin Kont, km. Jelena Sulamanidze

Hanna Pihu, Tartu I Muusikakool, õp. Anneli Kuusk, km. Natali Kaasik

Kaur Laidma, VHK muusikakool, õp. Tõnis Kuurme, km. Kristiina Are

III koht     

Jelizaveta Lõssenko, Narva Muusikakool (kooriosakond), õp. Lada Švan, km. Jelena Petrištševa

Miia Marii Kiisel, Alatskivi Kunstide Kool, õp. Pille-Riin Aland, km. Pille-Riin Aland

Kärt Kiiver, Tartu II Muusikakool, õp. Anneli Kuusk, km. Stella Sõmer

 

Diplom

Teele Pärn, Alatskivi Kunstide Kool, õp. Pille-Riin Aland, km. Pille-Riin Aland

Viktoria Novikova, Tartu II Muusikakool, õp. Birgit Kägu, km. Stella Sõmer

 

III vanuserühm

I koht

Kristel Viiri Treinbuk, Narva Muusikakool (kooriosakond), õp. Lada Švan, km. Jelena Petrištševa

II koht

Eliise Palmiste, Otepää Muusikakool, õp. Külli Teearu, km. Ülle Rebane

III koht

Elmira Fakhrutdinova, Tartu II Muusikakool, õp. Birgit Kägu, km. Stella Sõmer

 

IV vanuserühm





I koht ja Grand Prix      

Katariina Jõks, G. Otsa nim Tallinna Muusikakool, õp. Reet Sukk, km. Reinut Tepp

 

II koht

Eke Madis Habakuk   , VHK muusikakool, õp. Tõnis Kuurme, km. Kristiina Are

 

 

harju

Copyright EML 2016