logi sisse parooliga | id-kaardiga
Uudised
... ja arhiiv
Kalender
Mis teoksil
Koolid
Liikmete nimekiri
Liidust
Üldinfo
Juhatus
EML juhatus
Kontakt
Lingid
Trükised ja õppematerjalid
Toetusprogramm NOOR INSTRUMENTALIST
IGAL LAPSEL OMA PILL
Konkurss 2020
Rahvusvaheline koostöö
Arhiiv
Vana leht
Tööpakkumised
... ja "otsin tööd"

KONKURSS 2019


» Reglement
» Hindamisjuhend
» Klaver
» Orel
» Klavessiin
» Flööt
» Plokkflööt
» Klarnet
» Oboe, Fagott
» Saksofon
» Trompet
» Altsarv
» Eufoonium
» Tromboon
» Tuuba
» Metsasarv
» Ajakava. SAKSOFON 10.03.2019 Nõmme Muusikakool
» AJAKAVA - klarnet, oboe, fagott. 9. märts 2019 Nõmme Muusikakool
» AJAKAVA - FLÖÖT 16.03 Türi Muusikakool
» AJAKAVA - PLOKKFLÖÖT 17.03 Nõmme Muusikakool
» SAKSOFONI eriala konkursi tulemused
» KLARNETI eriala konkursi tulemused
» OBOE eriala konkursi tulemused
» FAGOTI eriala konkursi tulemused
» PLOKKFLÖÖDI eriala konkursi tulemused
» Trompetite vabariikliku vooru AJAKAVA Keila Muusikakoolis laupäeval, 23. märtsil 2019
» Madalate vaskpillide vabariikliku vooru AJAKAVA Keila Muusikakoolis pühapäeval, 24. märtsil 2019
» KLAVERI eriala ajakava Elleri nim. Muusikakoolis 30.-31.03.2019
» KLAVESSIINI eriala ajakava 31.03.2019 EMTA orelisaalis
» ORELI eriala ajakava Viimski kirik 30.03.2019
» MADALASTE VASKPILLIDE konkursi tulemused 24.03.2019 Keila Muusikakool
» TROMPETI eriala konkursi tulemused. 23.03.2019 Keila Muusikakool
» ORELI eriala konkursi tulemused 30.03.2019 Viimsi kirik
» KLAVESSIINI eriala konkursi tulemused 31.03.2019 EMTA orelisaal
» KLAVERI eriala konkurs tulemused 30.-31.03.2019 H. Elleri nim. Muusikakoolis
» METSASARVE eriala konkursi tulemused
» FLÖÖDI eriala konkursi tulemused
» Lõppkontsert Tartu Ülikooli aula 13. aprill 2019 kell 15.00
» Lõppkontsert Tallinnas Mustpeade majas 14.04.2019 kell 15.00
     

Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss „Parim noor instrumentalist 2019“



Eriala: KLAVER



H. Elleri nim. Muusikakool 30.- 31.03.2019



žürii: Niklas Pokki, Toomas Vana, Lauri Väinmaa, Pille Taniloo, Riine Pajusaar, Peep Lassmann, Mati Mikalai, Lembit Orgse





TULEMUSED







I vanuserühm B kategooria



I koht 



Milana Panova, Sillamäe MK, õp Inna Anikina



Rasmus Rosenberg, Ülenurme MK, õp Kaja Tavita



Karolina Sergejeva, Ahtme Kunstide Kool, õp Nadežda Petropavlova



II koht



Agata Kelfmann, Nõmme MK, õp Naily Saripova



Marie Elisabeth Lehtmäe, Tartu I MK, õp Tiiu Noor



Milana Zotovych, Pärnu MK, õp Renata Marksalu



Anton Gulevitš, Jõhvi MK, Jelena Anufrikova



III koht



Evan Goodman, Narva MK, õp Nataliya Makhrova



Jako Priit Liive, Saue MK, õp Tiina Kalvet



Kendra Naar, Nõmme MK, õp Maia Takker



Eliisbet Org, Tartu I MK, õp Sille Preiman



Laura Randle, Rae Huvialakool, õp Dina Kurapova



Diplom



Maria Beljavskaja, Pärnu Kunstide Maja, õp Jelena Potstar



Hanna Kreitsman, Türi MK, õp Katrin Aesma



Anastasia Buldakova, Lasnamäe MK, õp Tiina Vurma



Reimo Peetso, Aseri MK, õp Svetlana Jessevitš



Aleksandr Ulm, Lasnamäe MK, õp Anu Pärn



Kirke Vapper, Tallinna MK, õp Elina Seegel



Diplom 



D. Kabalevski "Klaounid" eest - Ella Marie Mäger, Keila MK, õp Eva Teppo



R. Pajusaar "Draakonikuningas ja arg hiireke" eest - 

Marie Elisabeth Lehtmäe, tartu I MK, õp Tiiu Noor

 

I vanuserühm A kategooria



I koht



Ingmar Poll, TMKK, õp Kai Ratassepp



Mayla Vernik, Rae Huvialakool, õp Leonald Kaidja



II koht



Stefan Ilves, VHK muusikakool; õp Maigi Pakri



III koht



Maia Lii Pruulmann, Heino Elleri Muusikakool, õp Anne-Mai Palm



Noora Annus, Heino Elleri Muusikakool, õp Iive Joamets



Diplom



Amanda Kinsigo, Heino Elleri Muusikakool, õp Anne-Mai Palm



Nora Mai Kool, Heino Elleri Muusikakool, õp Andre Hinn

 

 

 

 

 

II vanuserühm B kategooria



I koht




Nelis Vernik, Rae Huvialakool, õp Leonald Kaidja

II koht



Anna Loginova, Jõelähtme Muusika- ja Kunstidekool, õp Tiina Muddi

Mattias Mell, Tallinna MK, õp Marina Sinkel

Teele Siim, TartuI MK, õp Jelena Golub

Aleksandra  Solodko, Nõmme MK, õp Naily Saripova



Eliise Einama, Lasnamäe MK, õp Tiina Vurma

III koht

Charlot Leonhard Aigro, Tallinna MK, õp Marika Vurma

Diana  Firsova,Sillamäe MK, õp Inna Anikina

Anna Lyablina, Sillamäe MK, õp Svetlana Rosseva

Helin Marii Seera, Türi MK, õp Anne Toome

Joosep Sootla, Tartu I MK, õp Eve Tamra

Taavi  Suurtee, Elva MK, õp Maria Juht

Matilda Teivejõe, Kose MK; õp Maiu Roosa

Berit Valter, Rakvere MK, õp Darja Roditšenko

 

Diplom

Isabel Aalbok, Kose MK, õp Maiu Roosa

Georgi Karasjov, Nõo MK, õp Katrin Mägi

Meele Kelder, Orissaare MK, õp Kairit Levit

Lucian Solomontsuk, Viimsi MK, õp Marju Mägi

Lisann Sööt, Jõhvi MK, õp Riina Kull

Loviise Truu, Tallinna MK, õp Viktoria Zeilja

Karolin Tüür, Orissaare MK, õp Kairit Levit

Ian Markus Untera, Põlva MK, õp Raina Urb

 

Diplom R. Pajusaar „Ämblik ja tolmuimeja“ eest -  

Robert Tallo, Nõmme MK, õp Eero Läte

Diplom U. Naissoo „Mõtisklus“ eest -

Otto Magnus Tihhonov, Rae Huvialakool, õp Liia Tamleht

 

II vanuserühm A kategooria

 

I koht

Maria Maškova, Narva MK, õp Tatjana Gontšarova

Mikk Mälgand, TMKK, õp Martti Raide

Ustinia Orlova, Narva MK, õp Tatjana Gontsarova

II koht

Grete Allas, TMKK, õp Kai Ratassepp

Mia Simona Kaivo, TMKK, õp Kai Ratassepp

Mihkel Kivaste, Saue MK, õp Tiina Kalvet

III koht

Kärt Mikalai, TMKK, õp Marja Jürisson

Armin Ruul, Heino Elleri MK, õp Andre Hinn

Emanuel Teppo, Keila MK, õp Eva Teppo

Diplom

Stig Sebastian Kari, TMKK, õp Kai Ratassepp

Torsten Ülavere, VVHK Muusikakool, õp Jakob Teppo

Diplom R. Pajusaar „Ämblik ja tolmuimeja“ eest –

Mikk Mälgand, TMKK, õp Martti Raide

 

III vanuserühm B kategooria

I koht    



Hanna Liis Aunver, Keila MK, õp Eva Teppo



Madis Sikk, Tallinna MK, õp Riina Maandi



II koht 



Venera Varlamova, Tallinna Huvikeskus KULLO, õp Veronica Khoretskaya



Jaan Kullerkupp, Tartu I MK, õp Eve Tamra



III koht 



Anett Arvisto, Keila MK, õp Eva Teppo



Kasper Joel Nõgene, Tallinna MK, õp. Maire Roovik



Sander Tilk, Nõmme MK, õp Eve Pung



Trevor Tarto, Saku MK, õp Sirje Subbe-Tamm



Anna Arsenjeva, Nõmme MK, õp. Vladimira Ljutova 



Jenna Antsu, Nõmme MK, õp Helve Kuuskmann

Diplom 



Markus Kadaste, Vara Põhikooli Muusikaklassid, õp Marina Kasemaa, õp Pille Taniloo



Artur Roditšenko, Rakvere MK, õp. Ruth Patune



Sofia Gritsenko, Nõmme MK, õp Naily Saripova 



Venera Varlamova-Diplom kohustusliku pala P. Rips-Laul „Kurgede lend taevalaotuses“ parima esituse eest

 

III vanuserühm A kategooria

I koht   



Kristina Polov, TMKK, õp Kai Ratassepp



Jana Potštarjova, TMKK, õp Marja Jürisson



II koht 



Maria Helena Saar, TMKK, õp Martti Raide



III koht 



Polina Smirnova, Narva MK, õp Ljudmila Homjakova



Eke Herman Paidra, TMKK, õp Marju Roots



Magnus Pikksaar, Heino Elleri MK, õp. Iive Joamets



Diplom 



Andre Laikre, TMKK, õp Kersti Sumera



Kristina Polov-Diplom kohustusliku pala M. Vihmand „Vaikelu I“ 



parima esituse eest




Jana Potštarjova-Diplom kohustusliku pala P. Rips-Laul „Liblikas Lüüdia“ parima esituse eest





IV vanuserühm B kategooria



I koht



Sarah Nehari, Tabasalu MK, õp. Kersti Liivango

II koht



Helina Kukk, Keila MK, õp. Diana Gromova



Oleksiy Kostin, Pärnu MK, õp. Renata Marksalu



Mirell Pajumets, Keila MK, õp. Pille Parm

III koht



Grete Sakteos, Keila MK, õp. Diana Gromova



Katre Kurg, Rakvere MK, õp. Kaarel Peäske



Kadri Klanberg, Keila MK, õp. Pille Metsson

Diplom



Saara Kaptein, VHK Muusikakool, õp. Karin Suss



Diplom
kohustusliku pala L. Viira „Linnaelu“ parima esituse eest-Sarah Nehari, Tabasalu MK, õp. Kersti Liivango

 

 

IV vanuserühm A kategooria

I koht



Lilian Hindrikson, Põlva MK, õp. Raina Urb, õp. Kadri Leivategija



Carita Irjas, TMKK, õp. Martti Raide

II koht



Pipi Õun, TMKK, õp. Marja Jürisson



Darja Kisseljova, Tallinna MK, õp. Marina Sinkel



Anette Allas, TMKK, õp. Mati Mikalai

III koht



Ksenia Gretšiškina, Tallinna MK, õp. Irena Truškina



Hans Matthias Kari, TMKK, õp. Kai Ratassepp



Roberta Uusmaa, TMKK, õp. Kai Ratassepp

Diplom



Mattias Heina, TMKK, õp. Kersti Sumera



Linda Teemägi, TMKK, õp. Ira Floss

Diplom kohustusliku pala M. Vihmand „Vaikelu II“ parima esituse eest-Lilian Hindrikson, Põlva MK, õp. Raina Urb, õp. Kadri Leivategija



Diplom
kohustusliku pala L. Viira „Rabamaastik“ parima esituse eest-Ksenia Gretšiškina, Tallinna MK, õp. Irena Truškina

V vanuserühm B kategooria

 

I koht

Marta Pärn, Tallinna Muusikakool, õp. Marina Sinkel

II koht

Marianne Liis Oissar, Abja MK, õp. Olev Raal

III koht

Säde Ariel Ojasoo, VHK Muusikakool, õp. Karin Suss

 

V vanuserühm A kategooria

I koht

Nikita Fatejev, Tallinna Muusikakool, õp. Irena Truškina

Theodor Teppo, TMKK, õp. Age Juurikas

III koht

Iris Kask, TMKK, õp. Ira Floss

Karina Agnes Raudkats, Tabivere Huvikool, õp. Jelena Golub, Ruth Ernstson

Cornelia Elisabeth Väli, G. Otsa nim Tallinna MK, õp. Piret Väinmaa

Diplom kohustusliku pala R. Pajusaar „Pikkade varjude päev“ parima esituse eest-Nikita Fatejev

Diplom kohustusliku pala R. Pajusaar „Kellakõmin värelevas udus“ parima esituse eest- Theodor Teppo

harju

Copyright EML 2016