Ajakava. AKORDION 14.03.2020 Keila Muusikakool

TEADAANNE 12.03.2020:

Eesti Muusikakoolide Liidu juhatus teatab, et seoses kõrgendatud viiruseohuga jäävad sellel kevadel ära järgmised vabariiklikud konkursid:

Akordion 14. märts Keila Muusikakool
Löökpillid 15. märts Nõmme Muusikakool
Kitarr 21. märts Keila Muusikakool
Kannel 22. märts Nõmme Muusikakool
Tšello, kontrabass 29. märts Nõmme Muusikakool
Viiul, vioola 4.-5. aprill Nõmme Muusikakool

Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss

“PARIM NOOR INSTRUMENTALIST 2020”

 

Vabariiklik voor akordioni õpilastele Keila Muusikakoolis 14.03.2020

AJAKAVA:

 

9.15 - 9.53        Saaliproovid I vanuserühm

10.00 - 11.32     I vanuserühm                                           

11.40 - 12.25     saaliproovid II vanuserühm, zürii arutelu    

12.30 - 12.45     I VANUSERÜHMA AUTASUSTAMINE 

                

12.45 - 13.26     II vanuserühm                                         

13.30 - 14.12     saaliproovid III vanuserühm, zürii arutelu  

14.15 - 14.30     II VANUSERÜHMA AUTASUSTAMINE

                

14.30 - 15.37     III vanuserühm                                        

15.40 - 16.20     saaliproovid IV vanuserühm, zürii arutelu  

16.25 - 16.40     III VANUSERÜHMA AUTASUSTAMINE       

                

16.40 - 18.05     IV vanuserühm                                        

                         Zürii arutelu     

18.30                IV VANUSERÜHMA AUTASUSTAMINE

                         Konkursi lõpetamine

 

 

I vanuserühma saaliproovid     kell 9.15 - 9.53

 

9.15

Keila Muusikakool

9.17

Keila Muusikakool

9.19

Viimsi Muusikakool

9.21

Tallinna Muusikakool

9.23

Lasnamäe Muusikakool

9.25

Kehra Kunstidekool

9.27

Põltsamaa Muusikakool

9.29

C.Kreegi nim Haapsalu Muusikakool

9.31

C.Kreegi nim Haapsalu Muusikakool

9.33

H. Elleri Muusikakool

9.35

Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool

9.37

Ilmatsalu Muusikakool

9.39

Elva Muusikakool

9.41

Põlva Muusikakool

9.43

Kilingi-Nõmme Muusikakool

9.45

Sillamäe Muusikakool

9.47

Võru Muusikakool

9.49

Võru Muusikakool

9.51

Narva Muusikakool

 

II vanuserühma proovid kell 11.40 - 12.25

 

11.40

Tallinna Muusikakool

11.43

Tallinna Muusikakool

11.46

Viimsi Muusikakool

11.49

Loksa Muusikakool

11.52

Ahtme Kunstide kool

11.55

Kose Muusikakool

11.58

Aruküla Huvialakeskus Pääsulind

12.01

Aruküla Huvialakeskus Pääsulind

12.04

Aruküla Huvialakeskus Pääsulind

12.07

Aruküla Huvialakeskus Pääsulind

12.10

C.Kreegi nim Haapsalu Muusikakool

12.13

Otepää Muusikakool

12.16

Narva Muusikakool

12.19

Räpina Muusikakool

12.22

Räpina Muusikakool

 

III vanuserühma proovid kell 13.30 - 14.12

 

13.30

Tallinna Muusikakool

13.33

Tallinna Muusikakool

13.36

Lasnamäe Muusikakool

13.39

Lasnamäe Muusikakool

13.42

G.Otsa nim Tallinna MK

13.45

Nõmme Muusikakool

13.48

Kose Muusikakool

13.51

Aruküla Huvialakeskus Pääsulind

13.54

Aruküla Huvialakeskus Pääsulind

13.57

Pärnu Muusikakool

14.00

Pärnu Muusikakool

14.03

Tartu I Muusikakool

14.06

C.Kreegi nim Haapsalu MK

14.09

Võru Muusikakool

 

 

IV vanuserühma proovid kell 15.40 - 16.20

 

15.40

Tallinna Muusikakool

15.45

Tallinna Muusikakool

15.50

TMKK

15.55

Türi Muusikakool

16.00

Pärnu Kunstide Maja

16.05

Pärnu Kunstide Maja

16.10

Tartu I Muusikakool

16.15

Kilingi-Nõmme Muusikakool