11.12.2019

Saksofoni koolitus -"Ansamblipäevad 2020" ja Õpetajalt õpetajel IV"

Eesti Saksofoniühing kontserdimeeleolus

Eesti Saksofoniühing ootab jälle Keila Muusikakooli 11.01-12.01.2020, sest tulemas on järjekordne saksofonistide kohtumine. Nagu juba tavaks saanud, ühendatakse kaks koolitust: praktiline "Ansamblipäevad 2020" ja teoreetilis/praktiline "Õpetajalt õpetajale IV".

1) Ansamblipäevade eesmärk on kohtuda kollegidega mängida koos suures saksofoniansamblis. Selle jaoks palun registreeruge saates meil eestisaksofoniyhin@gmail.com. Täpsustage mis pilliga soovite osaleda ja kas on toidu suhtes erisoove. Kursuse sisu on mängimine suures saksofoniorkestris ja valmistumine avalikuks kontserdiks 12.01.2020 kell 16.00 Keila Muusikakooli suures saalis. Teile saadetakse partiid lugudega, mis sellel aastal on kavas. Osaleja saab ESÜ tunnistuse koolituses osalemise kohta.

2) Õpetajalt õpetajale IV sisu on toetada saksofonisit, saksofoniõpetaja ja professionaalsele teele asuva (üli)õpilase, pakkudes igal aastal erinevaid teoreetilisi kursusi.Registreerumine on läbi EMTA täienduskoolituskeskuse.

Fail

NB! EMTA, OTSA, Elleri, TMKK on osalemine tasuta, aga oluline on ikkagi registreeruda! Osaleja saab EMTA Täienduskoolitustunnistuse kursuse läbimise kohta.

Alexanderi tehnika individuaaltundi (lisatasu eest) regamine läbi Eve Neumanni 5112302. Kiirustage, aegu väga piiratult. Individuaaltundides käiakse proovi ajal. Grupitund on kõigile osavõtjatele kursuse tasu sees. Kaasa võimalusel lamamismatt (andke teada, kellel pole võimalik)

Majutuse võimalused on Keila Tervisekeskuse hostel http://keilasport.ee/hostel/

Laulasmaa SPA: link

Selline pakkumine praegu Hotelliveebis.

Majutuse eest maksab iga osaleja ise - õpetajatel, üliõpilastel tasub küsida koolidest.

Toitlustamine: ESÜ tellib kaks lõunasööki kooli kohapeale. Samuti saab kohvi ja teed, võib-olla saame ka laupäeva hommikul saiakesi. TOITUMISE ERISOOVID palume meilile.

Söögi eest tasub iga osavõtja (ka õpilased/üliõpilased) ise sularahas kohapeal!

Täpsem info:

Eve Neumann
+3725112302

Liis Mäevälja
+37256568594

Jandra Puusepp
+3725279098