Igal lapsel oma pill

Toetusprogramm "Igal lapsel oma pill" (ILOP) on Eesti Muusikakoolide Liidu korraldatav toetusmeede pillide ostmise finantseerimiseks. "Igal lapsel oma pill" loodi Eesti Vabariik 100 raames ning aastatel 2015-2018 kuulus EV100 suuremate ettevõtmiste (kingituste) hulka. Eesti Muusikakoolide Liit jätkab vajaliku programmiga ka edaspidi ning plaanis on korraldada igal aastal üks taotlusvoor.
4 last

2020. aasta taotlusvoor

Eeldatavasti toimub "Igal lapsel oma pill" taotlusvoor 2020. aasta veebruaris/märtsis. Täpsem informatsioon tähtaegade ning programmi tingimuste kohta avalikustatakse veebruaris 2020.


ILOP logo

Logo

Toetusprogrammi "Igal lapsel oma pill" logo on allalaetav alamleheküljelt "Logo".

Logo on mõeldud kasutamiseks kõikides toetusprogrammiga seotud teavitusmaterjalides (koduleheküljel, sotsiaalmeedias, trükistel, plakatitel jm). Toetuse saajad lisavad „Igal lapsel oma pill“ logo oma koduleheküljele vähemalt üheks kalendriaastaks alates toetuse eraldamise lepingu sõlmimist.

Arhiiv

Info

Infot projekti elluviimise kohta saab meiliaadressilt pilliprojekt@gmail.com

 

Toetusprogrammi "Igal lapsel oma pill" viib ellu Eesti Muusikakoolide Liit ning on finantseeritud Haridus- ja Teadusministeeriumi kaudu.

HTM logo